Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Işık Çağı Çocukları Kitap Açıklaması

 


Enerji terapisti Şebnem Özkan yeni kitabı ile okuyucuyu, 'Işık Çağı Çocukları' ile tanıştırıyor. Şebnem Özkan, anne babalar, eğitimciler ve çocuklarla ilgilenen herkes için bir rehber niteliği taşıyan kitabında beklenen dönüşümü gerçekleştirecek Işık Çağı Çocukları'nın sekiz farklı grubunu detaylı olarak anlatıyor. Işık Çağı Çocukları'nıgerçekten anlamaya ve davranışlarını çözmeye yardımcı olacak ipuçlarını yetişkinler ile paylaşıyor, özel tasarlanmış tekniklerle onlara destek olmanın yollarını öğretiyor.
Işık Çağı Çocukları'nın yetişkinler için değerli birer öğretmen olduğunu söyleyen Şebnem Özkan, onları şöyle tanımlıyor; 'Işık Çağı Çocukları adını verdiğim yeni nesil çocuklar, ışıklı hayatlarımıza bizleri hazırlamak ve hatta bu dönemi yaratmak için bizlere ve dünyamıza öncülük ediyorlar. Bu yeni görevleri üstlenerek dünyamıza gelen çocukların hepsinin birbirinden farklı ve çok değerli özellikleri var. Çocuğunuzu veya çevrenizde gördüğünüz çocukları bir düşünün, farklı olduklarını anlayacaksınız. Onlar farklı enerjilere, farklı düşünme ve hissetme şekillerine, farklı gelenek ve göreneklere sahipler. Dönüşümü kendi kişiliklerinde yaşıyorlar ve en güzel şekillerde yetişkinlere örnek oluyorlar. Daha bilgeler ve içlerindeki hazineye bizlerden daha yakınlar. Dünyanın dönüşümüne bu şekilde katkıda bulunuyorlar ve bizi zenginleştiriyorlar. Yetişkinler olarak bize düşen görev ise onları tanımak, anlamak, dinlemek ve ek olarak onlardan öğrenmek için çaba göstermek'.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 241

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ea Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

02.12.2014

Çocuğu olan okusun

Çocuğunuz yetenekleri ya da gariplkikleriyle sizi şaşırtıyor mu?
Çocuğunuzun üstün zekalı olduğunu  mu düşünüyorsunuz?
Ona nasıl davranacağınızı bilemiyor musunuz?
Bu kitap yepyeni şeyler söylüyor ve yöntemler öenriyor

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.