4/5 - 21 Kişi Yorum Yap
35,0 TL
70,0 TL %50
Standart Teslimat : 07 Aralık - 11 Aralık
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

İnsanoğlu Ayağa Kalk Kitap Açıklaması


Devasa bir eser. David Icke, şok edici sırları ve bastırılmış bilgiyi ortaya çıkarmak için yapmış olduğu yirmi yıllık çalışmalarını bu müthiş kitabıyla pekiştiriyor.

İnsanoğlunun ve "gerçek"in doğasının manipülasyonunu yeni anlayış seviyelerine taşıyor, insanların artık ayağa kalkıp, kendilerini beşikten mezara kadar sinsice kontrol altında tutan uğursuz aileler ve insan olmayan varlıkların elinden kurtarmaya davet ediyor. 1990'daki olağanüstü "uyanış"ından beri dünyadaki "keskin gerçek"leri dile getiren David Icke, yoluna bu kitapla devam ediyor.

"Dünya"nın ve kolektif insan zihninin; ezelden beri, masum bir gök cismi değil, yapay bir yapı, muhtemelen içi oyuk küçük bir gezegen/bir planetoid veya devasa bir uzay gemisi olan "Ay"da barınan dünyadışı bir ırk tarafından manipüle edilmekte olduğunu açıklıyor.

Olağanüstü bir zamandan geçiyoruz. Bir tarafta Ay Matriksi'ne hizmet eden kitlenin uyguladığı Orwell tarzı, tamamen gözetleme ve kontrole dayalı global bir devlet tipi, diğer tarafta, David'in ilk kez 1990'daki uyanışını takiben keşfetmiş ve ilk kitabına adını vermiş olduğu, muhteşem güzellikte bir enerji dönüşümü olan Gerçek'in Titreşimleri var. David'in, "Gerçek'in Titreşimleri" dediği pozitif enerji dalgası insanlara, varlıklarının asıl benliği olan "Sonsuz Sevgi/Sonsuz Bilinç" olduklarını hatırlatarak onları uyandırıyor.

İnsanlık bir yol ağzında ve artık bir seçim yapmanın zamanı geldi. "Sonsuz Bilinç" olarak gerçek dehamıza ve potansiyelimize uyanacak mıyız, yoksa beden aklı ve "Ay Matriksi"nin ürettiği illüzyonların içinde hapis kalmayı sürdürecek miyiz? Bu kitap hayatınızı değiştirecek, realitenizi değiştirecek, bu bilgiler doğrultusunda hareket edecek olursanız ruhunuzu özgür kılacak...

Yıllardır beklenen kitap...
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 712

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları

 

Puanlamalar
%61,9
%28,6
%4,8
%4,8
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

13.12.2020

ufuk genişletici

mutlaka okunmalı ve diğer kitapları da

25.10.2020

Harika

Aradığım kitap

16.06.2015

ilginç

Bana doğru gelmeyen bir çok yönü olmasına rağmen,
Sorgulatan, düşündüren, acaba sorusunu sorduran bir kitap, Okuyup, yazarın düşüncelerini bir kenara not etmeniz de yarar var..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.