4/5 - 3 Kişi Yorum Yap
17,6 TL
22,0 TL %20
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 05 Ağustos - 10 Ağustos
Standart Teslimat’ta 50 TL üzeri kargo bedava!

İçimizdeki Şeytan Kitap Açıklaması

Macide, Ömer’in koluna asılmış gidiyordu. Kafasında hiçbir şey yoktu. Daha doğrusu, bir şey düşünmüyor, sadece muhayyilesinde birbirini kovalayan levhaları seyrediyordu. Maddi hayatla bir tek alakası vardı: Şu anda Ömer’in kolunda olduğunu ve bu kolu sımsıkı tuttuğunu biliyordu. Gözleri yarı kapalıydı. İçinde hâlâ deminki ağlamanın verdiği hafiflik ve onu takip eden bir saadet hissi devam ediyordu. Böyle konuşmadan yürümenin de uzun sözler kadar birbirlerine ruhlarını açmaya yardımı olduğu muhakkaktı.

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%33,3
%66,7
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

28.05.2020

Katarsis

İnsanoğlunun yüzleşmekten imtina ettiği duygularla karşı karşıya kaldığında, içinde besleyip büyüttüğü o ''her şeyin sorumlusu şeytanı'' zincirlerinden sıyırıp özgür bıraktığında; kendi benliğini de beraberinde nasıl kaybettiğini (ya da bulduğunu) anlatan bir başyapıt.

09.02.2020

Dram ve Aşk

İnsanın içinden geçen düşünceleri kelimelere ustalıkla vurmuş. Dram ve aşk düşüncelerle harmanlanmış. Akıcı bir roman. Romanda yaşanan zamanların havası esiyor.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.