Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Huzursuz Adam Kitap Açıklaması

 


Emekli bir deniz subayı Stockholm yakınlarında bir ormanda kaybolur. Kurt Wallander soruşturmaya çok da karışmak istemez, zaten olay bir başka dedektifin sorumluluğunda yürütülmektedir. Ama kaybolan kişi kızının kayınpederi çıkınca işler değişir...

Kural ve tüzüğe fazla aldırmayan tipik yapısıyla Wallander, kısa zamanda kendini bir başkasının sorumluluğundaki vaka üstünde o yılmaz dedektif inadıyla çalışırken bulur. Ne var ki altmış yaşına basmasının ve uzun zamandır sağlığını ihmal etmesinin bir getirisi olarak artık hafızasının eskisi kadar iyi olmadığını düşünmektedir. Bir yandan ucu Soğuk Savaş ve Gizli Servis'e kadar uzanan çetrefilli vakanın izini sürerken, bir yandan da sadece elindeki işle değil, kendi sıkıntısıyla da baş etmek zorundadır.

"Mükemmel bir final."
Financial Times



Sayfa Sayısı: 544

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Her suç romanında bir dedektife ihtiyaç vardır diye, telefon rehberinden Kurt Wallander ismini bulmuş Mankell. On kitaplık Wallander serisi böyle başlamış.
.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

31.10.2014

Veda

İsveç´li yazar Henning Mankell´in, roman kahramanı Kurt Wallander´in son macerası. Roman sanki Wallander´in hayatını anlatarak veda etmesi için bir casusluk olayı sıkıştırılarak yazılmış. Ama yinede okunmasını tavsiye ederim çünkü Henning o kadar güzel betimleyerek yazmış ki romanı size yaşatıyor.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.