Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Hotsell-Presell Sıcak Satış Soğuk Satış-Büyük Boy Kitap Açıklaması


Mustafa Kemal İmrek, İstanbul 1958 doğumludur. İ.Ü. Fen Fakültesi Matematik-İstatistik lisansını bitirmiştir. Daha sonra İ.Ü. İşletme Fakültesi İşletme İktisadı Enstitüsü'nde Yönetim İhtisası ve bunu takiben de aynı fakültede Pazarlama ve Araştırma Master programını tamamlamıştır.
1985 Yılı itibariyle bilgisayarla eğitim veren bir kuruluşta ve iki danışmanlık kuruluşunda Yönetici, Danışman ve Eğitim Uzmanı olarak görev almıştır.
1989 yılından bu yana Denge Danışmanlık Eğitim Hizmetleri'nde Liderlik, Yönetim, Satış ve QCC (Kalite Çemberleri) eğitimlerinin yanısıra işletmelerde çeşitli sistemlerin (Satış-Kalite-Organizasyon) kurulmasına yönelik çalışmalarını yürütmektedir. Türkiye genelinde 140'a yakın işletmede 5000'e yakın yöneticiye, 3000'e yakın kapsam içi personele işletme içi özel seminer programları yürütmüştür. Faaliyet konuları ile ilgili olarak çeşitli dergi ve gazetelerde makaleleri yayınlanmıştır.
Denge Danışmanlık Eğitim Hizmetlerinin kurucularından olup, Eğitim Uzmanı ve Danışman olarak görev yürütmektedir.
Evli ve bir çocuk babasıdır.Sayfa Sayısı: 316

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Arıkan

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.