20,0 TL
Standart Teslimat : 22 Ağustos - 25 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Hortlak Şövalyeler Kitap Açıklaması

 

Kadim bir kötülük, dünyanın en güzel şehrini tehdit ediyordu. İstanbul hiç olmadığı kadar büyük tehlike altındaydı! İstanbul'un temiz su kaynağı olan Terkos Gölü'ne meşum gümüşi bir sis her çöktüğünde 1,5 milenyum yaşındaki lanetli Bizans şövalyeleri, mezarlarından kalkıp insanlara saldırıyordu. Bu mezar kaçkını hortlak şövalyelerin, kurbanlarından tek istedikleri vardı: taze et ve sıcak kandan pay almak!

Bizans İmparatoru, “Putkırıcı” lakaplı III. Leon, kendisine isyan eden   Venedikli deniz tüccarlarından oluşan korsan filosunun Terkos'taki üssüne 1.500 yıl önce ani bir baskın düzenlemişti. Amacı, can düşmanı olan Seyyid Battal Gazi'ye, “İstanbul'u siz karadan biz denizden kuşatalım” diye mektup gönderen bu korsanları yok etmek, yağma ve karaborsadan elde ettikleri muazzam hazineye el koymaktı. Kanlı bir savaş sonrası yaralı ele geçirebildiği hiçbir korsan, ağır işkencelere rağmen konuşmayınca,    imparator, onları aforoz ettirdikten sonra diri diri gömdürmüştü.

Asla bulunamayan devasa hazinelerini koruma uğruna canlarından olan lanetlenmiş korsan şövalyeler, asırlar boyu topraklarına giren her yabancıyı hazine için tehdit olarak görmektedir. Terkos Gölü'ne ne zaman yoğun sis çökse şövalyeler hortlamakta, yattıkları mezarlardan kalkarak insanlara saldırmakta ve içlerindeki sonsuz açlığı bastırmak için onları canlı canlı parçalayıp yemektedir.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

26.11.2019

Çok korkunç

Bu kitabı otogarda görüp almıştım, fiyat ucuz diye aldım. Otobüste okudum, önce pek etkilemedi ama gece rüyada gördüm. Çok korkunç. Tasiye ederim

14.11.2019

Korkunç

Senaryodan adapte korku romanı imiş. Yerli korku filmlerini ve senaristlerini desteklemek adına okudum, bence güzel ama kanlı ve korkunç. Gece okumayın derim. Korku filmi severler kaçırmasın ama sevmeyenler uzak dursun, evvelsi gün bitirdim, fuarda almıştım, gece rüyama girdi

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.