0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
13,68 TL
18,0 TL %24
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Hızlı Okuyorum Zamanı Yönetiyorum Çağı Kavrıyorum Kitap Açıklaması

Hızlı okuma eğitimlerimde, öğrencilerime hızlı okuma tekniklerini öğretirken hem alışık olduğumuz okuma pratiğine dair, hem de öğrendiğimiz yeni tekniklere dair birçok bilgi veriyorum. Ancak bu yeni bilgileri hayata geçiren, teknikleri uygulanabilir kılan doğru bir planlamayla ve zamanı iyi kullanmakla mümkündür.

Okul, iş, gündelik koşuşturmalar içerisinde hızlı okuma; bir kitap alarak teknikler hakkında fikir edinmek ya da bir kursu tamamlayıp katılım belgesi alma macerasıyla sona eriyor. 
Hızlı okuma, genel olarak daha çok kaynağa, bilgiye daha kısa sürede erişim amacı taşıyorsa bu sadece tekniklerin uygulanmasıyla değil, bütünsel bir çalışma sistemiyle mümkündür.

Bu çalışma sisteminde zaman yönetimi çok önemli bir başlıkken “Çağı Kavrıyorum” dediğim bölüm de attığım başlıkları herkes kendi yaşamına göre şekillendirebilir.

Çağı kavramak; okumak kadar, zamanı anlamak, izlemek, bulunduğun dönemin okuryazarı olarak birçok alt metin oluşturmaktır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.