21,45 TL
Standart Teslimat : 19 Ağustos - 22 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Hikmet Tacı-Tasavvuf Klasikleri Kitap Açıklaması

 

Bu değerli kitap, kalplerimizi ıslah edip nefislerimizi kötü ahlaktan arındırarak orada Allah sevgisini yeşertebilecek; ruhumuza, kalbimize ve aklımıza hitap ederek, hastalıklara ilaç olabilecek veciz öğütlerden ve misallerden oluşuyor. İbn Ataullah el-İskenderî hazretleri (k.s) tarafından kaleme alınan, hacimce küçük fakat her bir cümlesi derin manalar içeren Tacü’l-Arûs, kalplere manevi diriliş tohumları serperek saadet ikliminin köklü ağaçlarını yetiştirebilecek bir eser.

Baş ucu kitabı niteliğindeki bu eserde, okuyan herkes kendi derunundaki, kendi kalbindeki hastalıklara şifalar bulacaktır. Titiz bir çalışma ile tercüme edilen bu münevver kitabı tekrar tekrar okumaktan usanmayacaksınız. Her defasında iç âleminizde yeni bir keşifte bulunacağınız bu eserde geçen konular ve meseleler; oldukça sade ve akıcı bir üslupla, ayet ve hadislerden delillerle, örnek ve benzetmelerle anlatılıyor. Eser Sazak’ın tercüme ettiği Hikmet Tacı, Semerkand Yayınları’nda...

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.