Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Bilişim Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan bu kitapta 4 farklı grafik tasarım programı anlatılmıştır. Bu kitapla Photoshop, Indesign, Illustrator ve Corel Draw çizim ve tasarım programlarının kullanımlarını ve en temel grafik uygulamalarını kolayca öğrenebilecek ve uygulayabileceksiniz. Tüm bu programlar en son sürümlerine göre anlatılmış olup, ister iş ister hobi amaçlı olarak bu programları öğrenmek ve kullanmak isteyen herkes için bir başucu kitabıdır. Artık günümüzde her alanda kullanılmaya başlanan grafik tasarım programları hakkında aradığınız her şeyi bu kitapta bulacaksınız.

Photoshop'ta Neler Yapabilirsiniz?, Photoshop CS6 Çalışma Alanı, Paneller, Photoshop'ta Seçim İşlemleri, Seçili Alanı Boyama, Transform İşlemleri. Filtre Uygulamaları, Photoshop'ta Örnek Uygulamalar, İmage Size, Illustrator'ın Temelleri, Illustrator'da Çizim Araçları, Illustrator'da Grup ve Katman Mantığı, Grup Oluşturma, Layer (Katman) Mantığı, Brush ve Symbol Teknikleri, Örnek Illustrator Uygulamaları, Resimlerle Çalışma, InDesign Nedir?, Çalışma Alanı ve Kılavuzları Özelleştirmek, Metin Alanları Oluşturmak, Çizim Oluşturmak, Tablo Oluşturmak, Belgeyi PDF Olarak Dışa Aktarmak, Örnek InDesign Uygulamaları, Master Pages, Corel Draw ile Neler Yapabiliriz?, Temel Obje Çizimleri ve Özellikleri, Freehand Tool, Çizgi Özellikleri, Efektlerle Çalışmak, Transform İşlemleri, Kartvizit Yapımı, Takvim Yapımı, Corel Draw ile Örnek Uygulamalar, Polyline
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 540

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pusula Yayıncılık

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.