3/5 - 23 Kişi Yorum Yap, Kazan!
21,13 TL
32,5 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 21 Ekim
Standart Teslimat : 22 - 24 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Her şey, zamansız bir ölüm yüzünden başladı.
Bu ölüm beraberinde, körpe bir yüreğe öfke ve kin getirdi. Aradan uzun, çok uzun yıllar geçti. Genç bir adamın kalbi ve ruhu birbirinden harap duygularla, acımasızca perçinlendi.


Öyle ki, bu hissiyatlar onu uçurumun kenarına sürükleyebilecek kadar tehlikeli hale gelmişti.
Yaralı bir mazinin ona bıraktığı en acı hatıra, yüreğinden tüm merhameti söküp atmasına neden oldu. Kara bir kilit vurup derin dehlizlere kapattı vicdanının çığlık çığlığa haykıran sesini. Merhameti ne zaman isyan etse, hep o anı hatırladı. Gözüne uyku girmeyen kara bir gecenin sonunda, akla zarar bir karar aldı!
Ait olduğu topraklara gitmeye karar verdi genç adam. Çünkü her şey orada başlayacaktı, yıllar önce orada bittiği gibi...Ve Miran Karaman!Kusursuzca hazırladığı planla, ant içtiği intikamını almak için hazırdı. Yüreğinde kor bir öfke, dilinde kahrolası bir yemin vardı. Şimdi vakit, ödeşmeyi arzulayan deli yüreğini susturma vaktiydi. İçindeki öfkenin bir nebze soğuması için masum bir can yakacaktı... O can kim mi?
Reyyan Şanoğlu!
“Geceye bir selamım var. Andım olsun ki, adımı ezberleyecek bu şehir!” 


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar

%47,8
%4,3
%8,7
%4,3
%34,8
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

02.09.2019

Farklılık

Dizi ile arasında ufak tefek farklar olsa da okunması gereken çok güzel bir kitap. Genç yaşta bir yazarın ustaca eseri.

14.07.2019

Şümeyye koç

Bence kitap kadar yazar da çok degerli bi insan diger genc yazarlarla kıyaslanamaz genc olmasına rağmen çok iyi bir kitap çıkardığına inanıyorum ben zevkle okudum iki kitabınıda 🌹

13.04.2019

hercai

Çok güzel bir kitap  hem yazarıyla hem içeriğiyle özellikle kitap açıklaması çok etkileyici

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız