3,5/5 - 29 Kişi Yorum Yap, Kazan!
46,36 TL
61,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 19 Ekim
Standart Teslimat : 21 - 23 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Türkiye’nin en çok satan C# kitabı güncellendi!

Sefer Algan’ın Her Yönüyle C# kitabı 24. baskısına ulaştı. Türkiye’nin açık ara en çok satan C# kitabının başarısı, yazarın detaylı ve kapsamlı anlatımına, konuya hâkim bir şekilde herkese hitap edebilmesine dayanıyor.  Her Yönüyle C#, 24. baskısıyla güncellenerek C# 7.0 için benzersiz bir başvuru kaynağı haline geldi. Kitabın en önemli özelliği, sadece C# için değil, genelde programlama teknikleri ve yazılım geliştirme stratejileri için de güvenilir bir kılavuz olması.

%100 Nesne Yönelimli Programlama Dili C# İçin Temel Kılavuz...

NET platformu için sıfırdan geliştirilen bir dil olan C#, kendinden önce gelen gözde programlama dilleri C, C++ ve Java dillerinin en etkili özelliklerini bünyesinde barındırması yanında, bu dillerin hiç olmadıkları kadar da nesne yönelimli (object oriented) ve kolay öğrenilir bir dil. .NET platformu ile birlikte hızla tanınan ve yayılan C#, profesyonel yazılımcılar için ideal bir çözüm olarak karşımızda.

C#’ın uygulama desteği ise oldukça geniş; konsol uygulamalarından, Windows tabanlı uygulamalara, ASP.NET desteğinden Web servisleri desteğine, Mobil uygulamalardan DLL yazımına kadar birçok konuda C# dili kullanılabilirliği ile öne çıkıyor. Bütün bu konuların yanında Her Yönüyle C#, bellek yönetimi, exception handling, veritabanı yönetimi gibi ileri düzey programlama konularını da her yönüyle irdeliyor.

Sefer Algan’ın kaleme aldığı Her Yönüyle C# ile, .NET’in prensi olarak anılan C# dilini, hızla, kolayca öğrenebilirsiniz. Yalın bir dille yazılan bu kitap hem programlamaya yeni başlayanlar hem de hangi dille bağlayacağına karar veremeyenler için eksiksiz bir kılavuz. Profesyonel yazılımcılar ise bu kitabı mutlaka kitaplıklarında bulundurmalılar...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%75
%8,3
%8,3
%0
%8,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

01.10.2010

C# 4.0 değil

Kapakla içerik birbirini tutmuyor. Eski versiyona 50 sayfa eklenerek yeni versiyon yapılmış ve fiyat 2 katına çıkartılıp piyasaya sürülmüş. Ayıp ayıp diyorum.

08.09.2010

Boş bir kitap

29.03.2010 tarihinde yapılan eleştiri ile aynı düşüncedeyim bu kitap ile bişey öğrenemezsiniz. VS2005 kurulumu ve konsol anlatılıyor 11. Baskı yıl olarak 2010 yazıyor ama kitap içerisinde bu kitap yazılırken en son versiyon VS2005'tir diyor. Bu sahtekarlıktır başka birşey değil. Pusula Yayıncılıkla bu ikinci hayal kırıklığım, bir daha kitaplarını tercih etmeyeceğim.

29.03.2010

Resmen Yalan

Kitabı aldım ve inceledim.Kapağında cÿ# 4.0 yazmasına rağmen anlattığı resmen c#ın 2.0 versiyonu yani visual studio 2005 üzerinde cÿ# 2.0 anlatıyor. Resmen yazar ile yayınevi elle vermiş insanları kandırmışlar. Sakın kitabı 4.0 anlatıyor diye almayın. Modası geçmiş c# versiyonu anlatılıyor kitapta. Yazar içerikte visual studio 2005 kurulumunu anlatıyor. Şimdi sormak lazım ey pusula yayıncılık ve sayın yazar insanları C# 4.0 kitabı hazırladık, alın okuyun diye kandırmaya utanmıyor musunuz?

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız