0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!
12,6 TL
15,0 TL %16
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 19 - 21 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

 

İnsan vücudu doğuştan gelen özelliklerden dolayı sürekli hareket etme ihtiyacındadır. Diğer tüm canlılarda olduğu gibi insanlardan çetin doğa koşulları ile mücadele edecek, kendini savunabilecek, en güç durumda dahi ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir yapıya sahiptir. Bunun sonucunda çeşitli egzersizler ve çeşitli spor branşları ortaya çıkmıştır ve çıkmaya devam etmektedir.

Hemsball 2011 yılında Murat ALTINAY’ın kızı ile oynarken keşfettiği ve daha sonra tasarladığı spor dalıdır. 2013 yılında Spor Bakanlığınca resmi spor branşı olarak tanımlanmış, antrenörlük kursları ve müsabakaları başlamıştır. Bu süreçte gelişimine Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu bünyesinde devam etmiştir.

Gelecekte de çok iyi yerlere geleceğine inandığım Hemsball branşı her geçen gün kar tanelerinin çığa dönüştüğü gibi büyüyerek bütün dünyada tanınır ve oynanır hale geleceğine inanmaktayım. Bu kitap Hemsball sporunun daha hızlı ilerlemesi ve tanıtılması için yayına hazırlanmıştır.

Kitabın editörlüğünü yapan Sayın hocam Prof. Dr. Erdal ZORBA’ya, bu sporun doğuşunu sağlayan ve bugünlere gelmesini sağlayan Murat ALTINAY’a, gelişmesinde büyük katkıları olan Halil ALTINAY’a, eğitimlerin yapılmasında emeği geçen Anıl DALKIRAN, Kaan ALKAN, Kutay ALTINAY, Miray ALTINAY ve Kaan SERTER’e, kitabın bölüm yazarları Prof. Dr. Bülent AĞBUĞA, Dr. Ozan Sever, Araş. Gör. Akan BAYRAKDAR’a teşekkür ederim.

 

 

Editör: Erdal Zorba, Süleyman Gönül Ateş

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız