Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Hepimiz Tamamen Kendimizi Kaybettik Kitap Açıklaması

 


Cook ailesiyle tanışın!

Birbirini çok seven ama kusurlu insanlardan oluşan bir aile… Anlatıcımız Rosemary Cook'un çocukken yaptığı en iyi şey konuşmakmış. O altı yaşındayken korkunç bir olay olmuş, o kadar korkunç ki, Rosemary'yi sessizleştirmiş ve ailesini mahvetmiş. Şimdi, onun hayran olduğu ağabeyi bir terörist olarak FBI tarafından aranıyor. Hayat dolu bir kadın olan annesi artık bir hayalete dönüşmüş durumda; akıllı ve buyurgan babası ise kara kara düşünen, mesafeli bir adam. Ya Rosemary'nin sevgili kız kardeşi, yaptığı her yaramazlıktaki suç ortağı Fern? Onun kaderiyse, ailesinin asla hayal edemeyeceği kadar korkunç!

"Bu unutulmaz roman sıradışı bir ailenin kalbine yapılan gizemli ve güzel bir yolculuk, 'insan' olmanın anlamı üzerine bir uyarı öyküsü. Sonunda, yalnızca yüreğinizi burkmakla kalmıyor; onu ele geçiriyor ve geri vermiyor."
-Dan Chaon-

"Bir kitap beni bu kadar duygulandırmayalı seneler oldu. Sabahın üçünde bitirdiğimde ağladım, sonra son bölümü bir kez daha okudum ve yine ağladım."
-Ruth Ozeki-

"İnsanlar bir şeyin mükemmel olduğunu anlatmaya çalışırken akıl almaz ve inanılmaz der ya? Karen Joy Fowler'ın yeni kitabı mükemmel: kesinlikle akıl almaz ve tamamen inanılmaz, komik, etkileyici, eğlenceli bir kitap, aynı zamanda bilim tarihindeki utanç verici bir dönemle dürüst bir yüzleşme."
-Mary Doria Russell-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 320

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Aylak Kitap

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

30.11.2016

Olağanüstü

Tüm karakteri capcanlı hissettiren, bilinç akışıyla bezeli üsubu hiç yormuyor. İnsan ve hayvan olmanın anlamını, normal bir şey olarak gördüğümüz için farkına bile varmadığımız "türcülüğümüzü" anlatan içeriği ile herkesin okumasını dilediğim bir kitap. Etkileyiciydi!

20.04.2015

Maymunlar Cennemi´ne Farklı Bir Bakış

Maymunlar Cennemi´ne ya da Tarzan´a farklı bir bakış açısı gibi... Samimi bir dille anlatılmış, duygulara, ´çocukluk´ a değinilmiş ama benim için fazlasıyla sıkıcıydı.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.