Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Lordlar ve Varisler - Hepimiz Gökyüzü Olmak İstedik (Özel İmzalı Kutulu) Kitap Açıklaması

 

Kendinizi farklı bir diyarda hayal etmek ve bir süreliğine sürükleyici bir yolculuk mu yapmak istiyorsunuz? O hâlde sizi Nagihan Gökçe Kabal’ın yazmış olduğu Lordlar ve Varisler - Hepimiz Gökyüzü Olmak İstedik isimli eserle tanıştıralım. Roman hem yaşamda karşımıza çıkan olaylara ve duygulara değiniyor hem fantastik kurgusuyla farklı diyara yolculuk yapma imkânı tanıyor. Gelin, bir solukta okunan eserin detaylarına hep birlikte göz atalım.

 

''Lordlar ve Varisler - Hepimiz Gökyüzü Olmak İstedik'' adlı kitabı neden okumalısınız?

Hepimiz Gökyüzü Olmak İstedik: Lordlar ve Varisler isimli roman, gerek kurgusuyla gerek verdiği mesajlarla oldukça ilgi çekici. Fantastik türde yazılması, akıcı bir anlatıma sahip olması ve hayattan örneklere yer verdiği kurgusu, romanın bir solukta okunmasını sağlıyor. Eser, Elemental Diyarı adında bir diyarda geçiyor. Nova isimli başkarakterin yaşadığı insanlar diyarında bir gün beklenmedik bir olay gerçekleşiyor. Bazı kişiler, Nova ve yakın arkadaşı Ayzer'in de arasında olduğu pek çok insanı kaçırıp Elemental Diyarı adındaki yere götürüyor. Herkesin burç elementine göre bir krallıkta (Su Krallığı, Toprak Krallığı, Hava Krallığı ve Ateş Krallığı) yaşadığı bu diyarda hüküm süren Su Krallığı, yapılan savaştan sonra hükmünü kaybediyor. Nova da getirildiği diyarda tüm yaşananlarla mücadele etmek durumunda kalıyor. Yazar, bu kurgu içerisinde çok çeşitli toplumsal ve küresel sorunlara da dikkat çekiyor. Böylece eser artık salt kurgusal olmaktan çıkıp aslında çok önemli mesajlar içeren ve her yaştan okuyucuya hitap eden bir eser niteliği taşımaya başlıyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Lordlar ve Varisler - Hepimiz Gökyüzü Olmak İstedik isimli eserin serinin ilk romanı olduğunu biliyor muydunuz? Martı Yayınları'ndan çıkan roman ilk kez 2021 yılında yayımlanır ve okuyucuyla buluşur. 672 sayfadan oluşan eser, genç yetişkin ve fantastik türde ele alınan bir roman. Eser, özel imzalı kutu ile okuyucuya ulaşır. Kutunun içerisinde ''Hepimiz Gökyüzü Olmak İstedik'' posteri, kitabın farklı ciltleri (Kırmızı Şömiz, Mavi Şömiz, Yeşil Şömiz ve Beyaz Şömiz), ayraç, dört adet karakter kartı ve yazar imzalı ''Hepimiz Gökyüzü Olmak İstedik: Lordlar ve Varisler'' isimli roman yer alır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Nagihan Gökçe Kabal’ın kaleme aldığı Lordlar ve Varisler - Hepimiz Gökyüzü Olmak İstedik adlı romanı sevdiyseniz eserden sonra serinin ikinci kitabı olan Hepimiz Gökyüzü Olmak İstedik- Krallar ve Soytarıları isimli romanı da okuyabilirsiniz. Dilerseniz yazarın Gecenin Hikayesi-Aylema, Gecenin Hikayesi Aşeka ve Saklambaç adlı eserlerine de göz atabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

23.04.2022

İmzasız çıktı

İmzalı diye özellikle aldım kızıma. İmzasız çıktı maalesef..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.