Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Heba-Midi Boy Kitap Açıklaması

Heba bir çocukluk hatası gibi unutulan insanlığımızın, vicdan denen anahtarın, bir sınır boyunda gizlenenlerin, bir ömrü minnetle kaybedenlerin romanı. Heba; delinmiş bir uykunun ve onu bulanların hikâyesi... “Heba muhteşem ve merak uyandırıcı bir roman. Sanki dünyanın hiç bilmediğim bir yerine götürdü beni ve aslında her şeyin tanıdık olduğunu gösterdi — aşk her yerde aşk, dost her yerde dost, ihanet her yerde ihanet.” -Nadeem Aslam- “Sıradışı bir hikâye. Tuhaf, rahatsız edici ve romanın güzergâhını zorlayıcı.” PIALI ROY, Toronto Star “... insanız yahu, kaybetmeye de ihtiyacımız var arkadaş, oturalım oturduğumuz yerde diyebilirdi mesela; ne var ki bunu yapamadı. Biçare çocuk, onun soluğunu kendi soluğu sanıyor şimdi; dilinde Nefise türküsüyle ortalıkta serseri mayın gibi gezinip duruyor. Farkında olmadan kaybetmenin tadını keşfetti de onu mu uzatıyor hergele bilmiyorum ki...”

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar
%66,7
%0
%0
%33,3
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

07.02.2019

Okuduğum en iyi kitaplardan biriydi

Hasan Ali Toptaşın sıradışı bir tarzı var. Hayal, gerçek, rüya içiçe.. okurken şaşırtan, rüyamıymış dedirten.. Daha önce Hasan Ali okumamış olanlara zor gelebilir kitap, fakat okumaya devam ettikçe zorlanmanın yanında kitabın akıcılığına şahit olacaksınız.Kitabın fiyatı çok uygundu ayrıca çok hızlı şekilde elime ulaştı.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.