Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - 7. Kitap

Harry Potter Serisinin Yedinci ve Son Kitabı

8/10 - 165 Kişi FAVORİLERİME EKLE
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

"Bana Harry Potter'ı verin," dedi Voldemort'un sesi, "kimseye zarar gelmesin. Bana Harry Potter'ı verin, okula dokunmayayım. Bana Harry Potter'ı verin, ödüllendirilin."

Sihir dünyası savaşta! Karanlık Lord iyice güç kazanırken iyiler de boş durmuyor. Yedinci yılında Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na dönmeyen Harry Potter, Dumbledore'un ona bıraktığı görevi tamamlamaya çalışıyor. Yanında -her zamanki gibi- Ron ve Hermione'yle, bir yandan Voldemort'tan ve onun Ölüm Yiyen'lerinden kaçarken bir yandan da Hortkuluklar'ı yok etmek, Ölüm Yadigârları'nın sırrını keşfetmek zorunda olan Harry kendi geçmişiyle ilgili de pek çok şey öğreniyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 696

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2007

Sayfa Sayısı : 696

Dil : Türkçe

ISBN: 9789750812989


Yorumlar (29)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Voldemort

Rowling teyzemiz bu kitabın hakkını vermiş. Serinin en iyi kitabı diyebilirim sanırım Ölüm Yadigarları için.. Keşke daha 3-5 kitabı olsa da okuyabilsek. Seri bittiği için üzülüyo insan..

Veda Kitabı

Okuduğunuzda hem seriyi bitirmiş olmanızın hem de karakterlerle vedalaşmanızın verdiği o acıyı tam kalbinizde hissedeceksiniz ama bundan daha önemlisi 7 kitap boyunca birlikte maceradan maceraya koştuğunuz o karakterleri iyi ki tanımışım diyeceksiniz. Mükemmel bir son kitap. Keyfini çıkarta çıkarta okuyun. :)

Hangi Kapak Gelir?

Ben tüm seriyi aldım fakat bu kapak tasarımlarını görünce bir kez daha tüm seriyi edinmek istedim. Bazıların da spoiler var ama olsun. Merak ettiğim şu : Acaba sipariş verince yeni kapak mı gelir, yoksa eski kapak mı?