Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Harry Potter ve Melez Prens - 6. Kitap

Harry Potter ve Melez Prens - 6. Kitap

Harry Potter ve Melez Prens - 6. Kitap

9/10 - 118 Kişi FAVORİLERİME EKLE
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

"İşte orada, okulun tepesinde, gökte asılı duruyordu: o yılan dilli, parıl parıl parlayan yeşil kafatası; Ölüm Yiyen'lerin bir binaya girdiklerinde... birilerini öldürdüklerinde arkalarında bıraktıkları işaret..."

Büyücüler dünyasında devam eden karmaşa artık Muggle'ların dünyasını da etkilemeye başlamıştır. Harry Potter, Hogwarts'taki altıncı yılını Feci Yorucu Büyücülük Sınavlarına hazırlanarak geçireceğini düşünmektedir. Artık Quidditch takımının da kaptanıdır. Ancak Diagon Yolu'ndaki okul alışverişi sırasında Draco Malfoy'un bir şeyler çevirdiğini fark eder. Lord Voldemort'un geçmişiyle ilgili pek çok bilinmeyen ortaya çıkarken bir yandan da Malfoy'un neyin peşinde olduğunu öğrenmeye çalışan Harry'yi yine zor günler beklemektedir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

İlk Baskı Yılı : 2005

Baskı Sayısı : 16. Basım

Sayfa Sayısı : 596

Dil : Türkçe

Medya Cinsi : Ciltsiz

ISBN: 9789750809958


Yorumlar (15)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
ölüm yadigarları serinin en güzel kitabı ve okuduğ

bence  7. kitap en iyisi fakat hepsine diyecek yok hayatımda okuduğum en güzel seriiiii ÿ<3

Litap Tozu

Bence bu kitap diğerlerinden baya bir farklı olmuş. Diğer kitaplarda macera vardı ve dostluk kavramı ön plana çıkaran konular yer alıyordu ama bu kitapta aşk konusu ele alınmış ve öylede bitmiş ama yine de kitapta ki o Malfoy sırrı güzeldi tabi Harry ve Dumbledore'un mağra gezisi de güzeldi ama yine de bu serinin en güzel kitabı bana göre Ölüm Yadigarları

YKY'na yakışmayan bir cilt kalitesi!!!

Kitabı büyük bir heyecanla önsiparişle almıştım. Fakat bu serinin tutkunu bir okuyucu olarak Yapı kredi yayınlarını şiddetle kınıyorum. Kitabın 70 sayfasını okumadan sayfalar birbirinden ayrıldı. Kitap resmen dağıldı. Arkadaşıma da aynı şey oldu. Şimdi yine YKY'den serinin son kitabı çıkmış ve alanların söylediğine göre cildi bir haftada dağlmış. Sağosun YKY tüm keyfimizi kaçırdı. Koleksiyonumuzu da mahvetti.