4,5/5 - 29 Kişi Yorum Yap, Kazan!

İlk Baskı Yılı : 2015

Baskı Sayısı : 4. Basım

Sayfa Sayısı : 256

Dil : Türkçe

Medya Cinsi : Ciltli

"Jim Kay'in resimleri beni derinden etkiledi. Harry Potter'ın dünyasını yorumlama tarzını çok beğendim, yeteneğini paylaştığı için onur ve minnet duyuyorum." -J.K. Rowling-J.K. Rowling'in bol ödü ... Tamamını gör
59,81 TL
78,7 TL %24
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Yazar Hakkında

J. K. Rowling

J. K. Rowling

Harry Potter kitaplarının sevilen yazarı J.K.Rowling’in Biyografisi Yazma tutkusu 6 yaşlarında başlayan yazar, 1965 İngiltere doğumludur. Kendini bir kalıbın içinde tutmayarak yazmak istediklerini yazıp okuyucularına sunmuştur. 1983 yılında okuldan ayrılarak Exeter Üniversitesi’nde Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü tamamlamıştır.Robert Galbraith gibi takma isimlerle de kitap çıkarta ... Tamamını gör

Yazarın Diğer Eserleri

Kitap Açıklaması


"Jim Kay'in resimleri beni derinden etkiledi. Harry Potter'ın dünyasını yorumlama tarzını çok beğendim, yeteneğini paylaştığı için onur ve minnet duyuyorum."
-J.K. Rowling-

J.K. Rowling'in bol ödüllü, dünyada satış rekoları kıran Harry Potter serisinin ilk kitabı Harry Potter ve Felsefe Taşı, Jim Kay'in yüzden fazla muhteşem resimle zenginleştirdiği özel baskısıyla okurları sihirli bir yolculuğa davet ediyor.

J.K. Rowling'in efsanevi Harry Potter serisini ilk defa keşfedecek yeni okurlar ve yeniden keşfetmeyi arzulayan sadık hayranlar için büyüleyici bir fırsat.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%86,2
%3,4
%3,4
%0
%6,9
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

15.02.2019

Seçilmiş Kişi

Televizyonda ilk filmini gördüğümde hayatımın en mutlu yıllarıydı. Bir gün babam filmin ortasında kanalı çevirdi. Küçüktüm, geri açsın diye beklediğim heyecanı hala unutamam ama açmadı o sırada şans eseri balkondan başka bir evin televizyonunda gördüm o soğukta filmi izlemiştim sonra ablam beni gördü ve bana ilk Harry Potter kitabımı hediye etti. Şimdi bu illüstrasyonlu haliyle sanki hem filmi izliyorum hem de kitabı okuyorum. Ayrıca bana yaratıcılığı öğreten bu kitabı da herkese tavsiye ederim. Sizin de ''Seçilmiş Kişi'' olmanız için geç değil.

05.05.2017

HA Rİ KA !

Ben bayıldım, gerçekten harika, özel illüstrasyonlar daha da mükemmel, OKUYUNNNN 😊