Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Harry Potter ve Azkaban Tutsağı - 3.kitap

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı - 3.kitap

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı - 3.kitap

9/10 - 54 Kişi FAVORİLERİME EKLE
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

"Mahsur kalmış cadıların ve büyücülerin acil durum taşıtı Hızır Otobüs'e hoş geldiniz. Asanızı tuttuğunuz elinizi uzatın, otobüse atlayın, sizi istediğiniz yere götürelim."

Sirius Black adında azılı bir katil, tüyler ürpertici Azkaban kalesinde tam on iki yıl boyunca tutsak kalmıştır. Tek lanetle on üç kişiyi birden öldüren Black'in, Karanlık Lord Voldemort'un hizmetkârı olduğuna kesin gözüyle bakılmaktadır. Bir yolunu bulup Azkaban'dan kaçan Black'in peşinde olduğu bir tek kişi vardır: Harry Potter. Harry, büyücülük okulunun sihirli duvarları arasındayken, arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikteyken bile güvende değildir. Çünkü aralarında bir hain olabilir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 396

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2006

Sayfa Sayısı : 396

Dil : Türkçe

ISBN: 9789750803116


Yorumlar (27)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
hayran

filmleri ne kadar güzel olsa da kitabı okumak ayrı güzellikte

Filmini ikiye katlar

Okurken hemen farkediyorsunuz ruh emicilere filmde olduğundan daha farklı yaklaşılmış. Filmde aklınızda birçok soru oluşurken burada çoğu açıklığa kavuşturulmuş. Harry Potter hayranı herkesin düşünmeden okuması gereken bir bölüm olmuş, en sevdiklerimden.

Harry Potter Kitapları

Bir seri ancak bu kadar mükemmel kurgulanmış olabilirdi. Tam anlamıyla muazzam. Onlarca seri okudum ve neredeyse her biri, bir yerlerden özenerek oluşturulmuş kurgular. Ancak Harry Potter zamanının favorisi olmaktan çıkmış, sonsuza kadar etkisini ve muhteşemliğini kaybetmeyecek kült bir efsaneye dönüşmüş. Teşekkürler J.K Rowling...