4,5/5 - 73 Kişi Yorum Yap

İlk Baskı Yılı : 2005

Sayfa Sayısı : 316

Dil : Türkçe

"Bir komplo var, Harry Potter. Bu yıl Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nda dehşet verici şeyler yapmak için bir komplo."Dursley'ler o yaz öylesine çekilmez olmuşlardır ki, ... Tamamını gör
19,5 TL
30,0 TL %35
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Yazar Hakkında

J. K. Rowling

J. K. Rowling

Harry Potter kitaplarının sevilen yazarı J.K.Rowling’in Biyografisi Yazma tutkusu 6 yaşlarında başlayan yazar, 1965 İngiltere doğumludur. Kendini bir kalıbın içinde tutmayarak yazmak istediklerini yazıp okuyucularına sunmuştur. 1983 yılında okuldan ayrılarak Exeter Üniversitesi’nde Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü tamamlamıştır.Robert Galbraith gibi takma isimlerle de kitap çıkarta ... Tamamını görKitap Açıklaması


"Bir komplo var, Harry Potter. Bu yıl Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nda dehşet verici şeyler yapmak için bir komplo."

Dursley'ler o yaz öylesine çekilmez olmuşlardır ki, Harry bir an önce okulu Hogwarts'a geri dönmek için can atmaktadır. Eşyalarını toplarken ortaya çıkan ev cini Dobby ise onu uyarır: Hogwarts'a dönerse, bir felaket olacaktır. Olur da: Sırlar Odası'nın açılmasıyla ortaya çıkan karanlık bir güç, Hogwarts'takileri taşa çevirmeye başlar. Harry, hayatını tehlikeye atarak, Oda'nın elli yıllık ölümcül gizemini çözmeye çalışır. Ve gerçekten de başına gelmedik felaket kalmaz.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 316

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

 

Puanlamalar

%95,8
%2,8
%1,4
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap
Sırlar Odası

Bence kitap içlerinden en sürükleyicisiydi. Kitabı okurken pek çok duyguya kapıldım. Ürktüm, sevindim, üzüldüm... Şu ana kadar okuduğum en iyi seriydi.

Voldemort

Bence serideki en iyi kitap bu. Çünkü hikayenin ilerlemesi ve gitgide yeni maceralara atılması çok sürükleyici oluyor.

umarım

en kısa sürede temin edilebilir.