Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Harry Potter ve Lanetli Çocuk - 8. Kitap Kitap Açıklaması

 


Sekizinci Hikâye. On Dokuz Yıl Sonra...

Harry ait olduğu yerde durmayı reddeden bir geçmişle boğuşurken, en küçük oğlu Albus da istemediği bir aile mirasının yükünü omuzlarında taşımakta zorlanır. Geçmişle gelecek uğursuzca iç içe geçerken hem baba hem oğul tedirgin edici bir gerçeği, bazen karanlığın beklenmedik yerlerden geldiğini öğrenir.

"Harry Potter ve Lanetli Çocuk", J.K. Rowling, John Tiffany ve Jack Thorne'a ait yeni bir özgün hikâyeden yola çıkarak Jack Thorne'un yazdığı yeni bir oyun. Bu oyun sadece sekizinci Harry Potter hikâyesi değil, aynı zamanda tescilli olarak sahneye koyulan ilk Harry Potter hikâyesi. 30 Temmuz 2016'da Londra West End'de gerçekleşen prömiyerin hemen ardından Sahne Metni Özel Baskısı, dünyanın dört bir yanındaki okuyucuları Harry Potter, arkadaşları ve ailesinin devam eden yolculuğuyla buluşturuyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 360

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları
Puanlamalar
%54,4
%19,3
%15,8
%0
%10,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

29.12.2018

hayalkırıklığı

uzun bir süre haber alamadığınız evrenden gelen haber son derece üzücü hic bir şekilde evrene uygun olmayan sadece Harry Potter ismi olduğu için belki sevdiğimiz şeylerden kırıntı bulmak amaclı okuyorsunuz ama boşa benim okurken sinirlendiğim tek kitap olarak tarihe gecebilir

19.01.2017

Olmamış hocam

Kesinlikle beklentileri karşılamadı ayrıca hikaye üzerinde bu kadar oynama yapmak da cesaret işi. Bana kalırsa okunmamalı diğer kitapların büyüsünü de bozabilir. Diğer kitaplar kötü olduğu için değil bu kitabın son derece ciddiyetsiz oluşundan..

12.12.2016

tür

Kitabın konu iyi güzelde senaryo gibi yazıldığı için okuması biraz zorluyor ama hayal kuramıyorsunuz tek sorun bu. Direkt ne olduğunu tam açıklıyor o bakımdan benim gibi Harry Potter fanıysanız alın ama okuması cidden çok zor :D

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.