Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Harry Potter ve Felsefe Taşı-1.Kita

Harry Potter ve Felsefe Taşı-1.Kita

Harry Potter ve Felsefe Taşı-1.Kita

9/10 - 125 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Ülkü Tamer
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

"Harry, elleri titreyerek zarfı çevirince mor balmumundan bir mühür gördü; bir arma - koca bir 'H' harfinin çevresinde bir aslan, bir kartal, bir porsuk, bir de yılan."

HARRY POTTER sıradan bir çocuk olduğunu sanırken, bir baykuşun getirdiği mektupla yaşamı değişir: Başvurmadığı halde Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na kabul edilmiştir. Burada birbirinden ilginç dersler alır, iki arkadaşıyla birlikte maceradan maceraya koşar. Yaşayarak öğrendikleri sayesinde küçük yaşta becerikli bir büyücü olup çıkar.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 276

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2000

Sayfa Sayısı : 276

Dil : Türkçe

ISBN: 9789750802942


Yorumlar (28)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Harry Potter ve Felsefe Taşı - 1.Kitap

Felsefe Taşını okuyup bitirmiş bulunuyorum. Kesinlikle film ile birebir aynı değil ve kesinlikle kitabı okumak için geçmi kaldık diye düşünmeyin. 31 yaşındayım ve özellikle ev-iş arası gidip gelirken toplu taşıma aracında ve durakta beklerken okuyorum. İnsanlardan tuhaf tepkiler almanız muhtemel ama aldırmayın asıl okumamışsanız çok şey kaybediyorsunuz demektir. Normalde kitap okumayı hiç sevmem ama beğendiğim bazı filmlerin ve oyunların kitapları ilgimi çekti ve alıp okumaya başladım. Eskiden Antalya'da otobüs beklemek ayrı gideceğin yere varmak ayrı çileydi ama şimdi vakit çok çabuk geçiyor. :)

Harry Potter ve Felsefe Taşı ...

BİRKAÇ KELİMEYLE ANLATMAK GEREKİRSE KUSURSUZ , AKICI , VE HEYECAN DOLU BİR KİTAP

Yabancısı değildik ama eskimeyen bir hevesle okudum

"Felsefe Taşı" seriye çok kuvvetli bir giriş yapıyor. Büyü dünyasıyla bizi tanıştırırken ileride olacaklara dair derin ip uçları bırakıyor. Duygudan duyguya atlıyor ve en sonunda sizi kendisine bağımlı edip diğer kitapların peşine düşmenizi sağlıyor. Serinin tüm filmlerini defalarca izlemiş olsanız dahi taze bir tat alabiliyorsunuz.