Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 256

Ebat : 22,5 x 26,5

İlk Baskı Yılı : 2018

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın yayımlanışının yirminci yılı şerefine sihir tarihini keşfetmeye davetlisiniz... Bu kitap, J.K. Rowling’in kişisel koleksiyonundan daha önce hiç görülmemiş parçalar da dahil olmak üzere British Library’nin arş ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın yayımlanışının yirminci yılı şerefine sihir tarihini keşfetmeye davetlisiniz...
Bu kitap, J.K. Rowling’in kişisel koleksiyonundan daha önce hiç görülmemiş parçalar da dahil olmak üzere British Library’nin arşivlerinden garip, müthiş ve ilham verici parçalarla dolu harika bir eser. Sizi Astronomi’den İksir derslerine, Tılsımlar’dan Kehanet’e Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun ders programını derinlemesine keşfetmeye davet ediyor.
Uzmanlardan oluşan bir kadro, sizi British Library’den ve dünyanın dört bir yanındaki koleksiyonlardan itinayla seçilmiş nadide parçalar arasında gezdirerek, sihirle ilgili bütün konularda size rehberlik edecek. Kadim büyü kitaplarını inceleyecek, gökyüzü kürelerine hayret edecek, Yaşam İksiri’nin sırrını açığa çıkarmayı vaat eden tezhipli bir el yazmasını açacaksınız. Ejderha kanı şişelerine, yılan biçiminde asalara, acayip adamotu köklerine, renkli at-adamlara ve gerçek bir cadı süpürgesiyle karşılaşmaya hazır olun. Harry Potter hikâyelerinin sihir, tarih ve mitle kesişimi hem büyüleyecek hem de eğlendirecek.

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%50
%0
%35,7
%0
%14,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!