Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Step by Step English Practice Book serisi 4. sınıf yardımcı kitabı Millî Eğitim Bakanlığının devlet okulları İngilizce dersi müfredatına birebir uygun olarak hazırlanmıştır. Kitabın hazırlanmasında öğrencilerin İngilizce basit temel kavramları ve kelimeleri eğlenerek öğrenmeleri hedef alınmıştır. Kitapta öğretilmesi hedeflenen dil yapıları ve kelimeler, dinleme, okuma ve yazma çalışmaları; resimli etkinlikler, bulmacalar ve çeşitli alıştırmalar ile bir bağlam içinde sunulmuştur. Etkinlikler öğrencilerin yaşları, ilgi alanları ve bilişsel düzeyleri göz önüne alınarak oluşturulmuştur.

Kitaba ek olarak hazırlanan görsel kartlar ve projelerden oluşan My Activity Book öğrencilere öğrendiklerini uygulayarak pekiştirme imkânı sağlamaktadır. Kitaba paralel hazırlanan Step by Step Worksheets, yaprak çalışma kâğıtları sayesinde öğrencilerin öğrendiklerini çeşitli alıştırmalar ve sarmal hazırlanan testlerle tekrar etmelerini sağlamaktadır. Kitap, dinleme CD'si ile desteklenmiştir. Temaları destekleyen sınıf posterleri ilave edilmiştir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 132

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe / İngilizce
Yayınevi: Harf Eğitim Yayıncılık

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız