17,5 TL
Standart Teslimat : 01 Ekim - 04 Ekim
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Hadisler ve Ayetlerle Livata ve Eşcinselliğin Haramlığı Kitap Açıklaması

 

LİVATA NEDİR?

Bismihi Teala bütün mevcudatı yoktan var edip yarattıklarının her türlü ihtiyaçlarını karşılayıp rızıklarını kesintisiz veren, rahman esmasıyla yaratılmış bütün varlıkları kapsayan ve koymuş olduğu kural ve kanunlarla yaratılmışların hukukunu koruyan rahim esmasıyla da hududullahı aşmayıp Allahın kurallarına tavizsiz uyanları hususileştirip kıyamet gününde koruyan ve muhafaza eden rabbimizin ismiyle bu çalışmaya yoğun istek ve sorular sonucu bilgilendirme, tebliğ, emr-i bi’l-ma’ruf nehy-i ani’l-münker niyetiyle niyet ettik.

Allah (cc) biz yaratılmışlara 3 türlü doyumsuz nimetler vermiştir. İnsanoğlu bu nimetlerden yaşadığı boyunca imtihandadır. Bu nimetlerden faydalanırken aşırılığa gitmemeyi hududullahı aşmamayı bizlere Kur’an-ı Kerimde ifade eder aksi takdirde sonuçlarının vahim olacağını da Kur’an-ı Kerimde buyurmaktadır. Bu nimetler; 1 yemek - içmek 2 uyku uyumak 3 cinsel ilişkidir. Bu nimetler, Allah’ın insanoğluna sunduğu en güzel nimetlerdir. İnsan olmanın hatta kaliteli bir kul olmanın ölçüsüdür de. Bütün dünyada sağlıkçılar, diyetisyenler, ilim ve bilim adamları ve araştırmacıların hepsi bu üç noktada birleşir ve hem fikir olurlar. Bu üç nimet dozunda olmalıdır ki insan olmanın şerefi kaybedilmesin ferdi hukuklar gözetilsin, sağlıklı aklını kullanan bir toplum meydana gelebilsin. 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.