Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Soğuk, ürkütücü, uzak...

En uzak kıyıda soluk, beyaz bir bulut gibi duruyor.

Kerrick, Silvanesti'nin altın ormanlarından utanç içinde sürgüne gönderilmiş bir elftir.

Aynı sırada, bir grup barbar köylüsü, bu donmuş araziyi bir kez daha ele geçirmek isteyen ogre imparatorluğundan kalanlarla yüzleşmek için hazırlık yapmaktadırlar.

Douglas Niles, heyecan verici bu üçlemenin ilk kitabında, bizleri Krynn'de çoğu kişinin adını sadece efsanelerde duyduğu -Buzduvarı Efsanesi- topraklara götürüyor.



Sayfa Sayısı: 320

Baskı Yılı: 2004


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ankira Yayıncılık

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

30.05.2004

Güzel Kitap

Douglas Niles'ı "Fistandantilus, Yeniden Doğuş" isimli kitaptan da hatırlarsınız.. Aynı o kitaptaki gibi kurguyu çok güzel oturtmuş. Konunun akıcılığı ve okuyucuyu yormayışı da çok başarılı. Tek sorun coğrafya tasvirinde Niles'in yetersiz kalması. Fantastik Kurgu alanındaki kitaplarda coğrafik tasvir konusunda çok daha başarılı olması gerekir bence. Ancak yine de bu kitap farklı bir tat.. Ejderha Mızrağı serisinde böyle bir kitap olması Krynn'ı daha iyi tanımamızı sağlıyor.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız