Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Üzerinde 8 tane düğmesi ve 2 tane tutacağı olan bir kutu… Bu kutunun yeni sahibi; 12 yaşındaki Gwendy Peterson. Gwendy, kutunun sahip olduğu gizli ve görünmez gücü yöneterek dünyayı güzelleştirme ya da dünyayı felaketlere sürükleme gücüne sahip olduğunu fark ediyor. 

Gwendy bu gizli gücün dünyanın iyiliği ya da kötülüğü üzerinde nasıl bir etkiye sahip olacağını düünürken kutunun gücü Gwendy yönetmeye başlıyor. İşte tam da burada Gwendy’nin içindeki küçük ses giderek cevabı olmayan sorular soruyor: "Neden sen, Gwendy Peterson? Bu yuvarlak dünyada bütün o insanların içinden neden seni seçti? Bu kutu da neyin nesi… Ve bana ne yapıyor?" 

Tüm bu soruların sonunda Gwendy’nin Düğme Kutusu okuru çarpıcı bir gerçekle yüzleştiriyor: "Hayatının ne kadarı kendine ait, ne kadarı ikramlarıyla ve düğmeleriyle birlikte kutuya ait?"

Usta yazar Stephen King’in ve Richard Chizmar’ın birlikte kaleme aldığı Gwendy’nin Düğme Kutusu okuyucuya hem tatlı hem de insanın keyfini kaçırabilecek bir hikâye sunuyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Editör: Kadriye Kızıl

Son Okuma: Hasan Basri Başkaya

Kapak Tasarım: Faruk Baydar

Kapak Uygulama: Şevval Ulusoy

Sayfa Tasarım: Şevval Ulusoy

 

 

Puanlamalar

%0
%60
%40
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

14.09.2020

Okunacak kitaplar arasında olmalı!

İyi bir Stephen King okuyucusu olarak, bu kitabın sonunu çok farklı bulduğumu söyleyebilirim. Okunacaklar listenize ekleyin...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.