Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Güvercin Bekçileri Kitap Açıklaması

 


Otuzdan fazla kitap yazan, kitapları 20 farklı dile çevrilip dünya genelinde 100'e yakın ülkede yayımlanarak 80 milyon adetten fazla satan Alice Hoffman, en gizemli romanlarıyla şimdi Türkiye'de...

Güvercin Bekçileri (The Dovekeepers), Alice Hoffman'ın en hırslı ve büyüleyici romanı, araştırma ve hayal gücü yeteneğini ortaya koyduğu bir başyapıt.

Yaklaşık iki bin yıl önce, dokuz yüz Musevi aylarca Romalı askerlere Masada'da karşı koydu. Eski tarihçi Josephus'a göre bu katliamdan iki kadın ve beş çocuk kurtuldu. Bu trajik ve etkileyici olaydan yola çıkan Hoffman'ın romanı; her biri Masada'ya farklı yollardan geçerek gelmiş dört olağanüstü cesur, becerikli, duygusal kadının muhteşem hikâyesini anlatır.

Bağımsız bu dört kadının yaşamları karmaşık ve ateşli bir şekilde kuşatmanın umutsuz günlerinde kesişir. Hepsi güvercin bakıcısıdır ve kendilerine has sırları vardır; kim oldukları, nereden geldikleri, onları kimin yarattığı ve sevdikleriyle ilgili...

"Muhteşem… Bu olağanüstü romanda tarihî dönemler büyüleyici bir ışıkla hayat buluyor." Parade (ABD)

Konusu, büyüsü, akıcılığı ve güzel anlatımıyla muazzam bir kitap... Gerçek bir başyapıt." Daily Mail (İNGİLTERE)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 520

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Hemen Kitap

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

01.03.2013

Alice Hoffman .

Yazar için okumaya değer yurt dışında meşhur bir kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.