4,5/5 - 3 Kişi Yorum Yap

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 259

Dil : Türkçe

"Yatağımın karşı duvarında asılı duran, Füruzan'ın resmettiği tabloya takıldı gözüm. Güneşe doğru yürüyen erkek silueti ve arkasında bıraktığı karanlık… Kansere karşı verdiğim savaşı kazanmamı betimlemişt ... Tamamını gör
13,68 TL
18,0 TL %24
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


"Yatağımın karşı duvarında asılı duran, Füruzan'ın resmettiği tabloya takıldı gözüm. Güneşe doğru yürüyen erkek silueti ve arkasında bıraktığı karanlık… Kansere karşı verdiğim savaşı kazanmamı betimlemişti. Güneş yeniden doğuşumdu. Güneşim annemdi. Günebakanın güneşe olan tutkusu gibi başımı kaldırmış anneme bakıyordum. Keşke bana bu tabloyu ilk gösterdiği o ana geri dönebilsek ve hep o anı yaşayabilseydik."

Herkeste olmayan öyle çok şeye sahipti ki… Parası, karizması, iyi bir işi, tek gecelik ilişkileri… Özenilecek bir hayata sahipti Behiç Buğra Ferruhoğlu. Bir de kansere… Herkeste olmayan cinsten… Artık her şey geride kalmıştı. Tek göğsüne sığdırdığı büyük aşkı Füruzan için yaşamalıydı…

Gelirinin bir kısmı göğüs kanserine dikkat çekmek üzere MEMEDER'e bağışlanacak Günebakan'ı okurken aşkı hissedeceksiniz.
(Tanıtım Bülteninden)


Dili: Türkçe
Yayınevi: Düzyazı Yayınevi

 

Puanlamalar

%66,7
%33,3
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap
Beni Benden Aldı..

Günebakan sıradan bir romandan farklıydı. Çünkü yazarını, Blog sayfasından takip ettiğim için kalitesinden emindim. Ama bu kadarını beklemiyordum..          Annemle okul askerlik iş dolayısıyla tam yaşayamadık birbirimize olan sevgimizi. Babamla orta okuldaki kırık tek dersimden dolayı konuşmadık yıllarca taki beni askere yolcu ettiği güne kadar. Üniversitede tanışıp 7 yıl sonra evlendiğim ve 13 aydır evli olduğum sevgili eşimin gözlerine her baktığımda ilk anki gibi yerinden çıkacakmış hissiyle hızla çarpan kalbim. Kalp demişken bazen aniden vuran sancısıyla beni zorlayan kalbimin bana neler getireceğini günebakanın her kelimesinde hatta her hecesinde tattım.                    Yazarımıza da ayrıca, kullandığı akış büyüleyici cümleler ve sihirli kelimelerinden dolu teşekkür eder aynı güzellikte daha nice eserleri bize sunması temennisiyle..      Herkesin kendinden bir şeyler bulacağına emin olduğum bu eşsiz eseri okuması     ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM..

Sosyal Sorumluluk Projesi Olarak Günebakan

Reklamını gördüğümde çok heyecanladım ve hemen siparişini verdim. Merakla bekliyorum!!!