Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Gün Olur Asra Bedel Kitap Açıklaması

 

Bir güne kaç hatıra, kaç yaşanmışlık, kaç hikâye sığdırılabilir? Söz konusu olan uzun bir yolculuksa, sayısız... Yeri doldurulamaz bir geçmişi paylaştığı dostunun cenazesini taşıyan Yedigey’in yolculuğu, bütünüyle yaşamı soruşturan bir yolculuk olacaktır elbette; uzak hatıralardan söylencelere, sade mutluluklardan acılı ölümlere, maddi yoksulluklardan manevi zenginliklere, geçmişin özünde ve kıyılarında dolaştıran bir yolculuk…

İnsanın en güçlü ve en zayıf, en bağımlı ve en özgür, en seven ve en vazgeçen yanlarını derin ve çarpıcı bir dille anlatan Cengiz Aytmatov bu romanında, tıpkı bir madalyonun diğer yüzünü çevirir gibi, içimizdeki “öteki”yi gözler önüne seriyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

29.03.2019

Sarı Özek i hissetmek

Bu kitap bir çok farklı hikayeyi kendi potasında eriten ve bunu yaparkende ne hikayeden sizin kopmanıza izin veren nede olayların arasındaki bağlantının yokolmasını engelleyen bir yapıya sahip.Ayrıca bir roman için çok önemli olan okurun kendini ana karakteri yerine koyabilmesi durumunuda kitap iyi kotarmış.Okurken Yedigey in hüzünlerini ve sevinçlerini kalbinizin bir köşesinde hissediyorsunuz.Cengiz Aymatov un hünerlerini sergilediği tatlı bir kitaptır kendileri.Ve verdiğiniz vaktin hakkını verir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.