4,5/5 - 2 Kişi Yorum Yap, Kazan!
3,55 TL
5,0 TL %29
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 18 Eylül (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 19 Eylül
Standart Teslimat : 20 - 22 Eylül
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

  Bu adamların aç gözlülüğüne karşı koymak imkansız. Dün gece dükkanıma şöyle bir baktığımda gerçek değeri olan o kadar az şey kalmıştı ki her an kepenkleri kapatabilirim. Babam ve büyükbabamdan kalan iyi bir iş yapıyordum ama dükkan çer çöple doluydu. 1914'ten önce bir işportacı bile bunları tezgahına koymaya utanırdı.
  
  Unutulmuş Düşler
  
  Pozisyonunu hiç değiştirmeden baktı, sıcak gün ışığının göz kamaştıran nehri altına uzanan ve fosforlu gözlerle yeni gelenin kim olduğuna ilgisizce bakan bir kediye benziyordu. Ayak sesleri hızla yakına geldi ve üniformalı bir uşak kadının önünde durup ona bir kartvizit uzattı, sonra beklemek için biraz geri çekildi.
  
  Karda
  
  Karanlık çöküyor. Caddelerdeki telaş ve koşturmaca, işleriyle haşır neşir insan kalabalığının oradan oraya koşturması çok uzaklardan gelen ve sadece ritmik, monoton akşam vaktini bildiren kilise çanlarıyla bozulan bir ses uğultusuna dönüşüp yavaş yavaş ölüyor. Günün teşalı gözlerinden uyku akan işçiler için bitiyor, ışıklar azalıyor ve giderek seyrekleşiyor, en sonunda da tamamen sönüyor. Şehir hemen uykuya dalan yalnız, güçlü bir yaratık gibi uzanıyor

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%50
%50
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

06.02.2019

Unutulmaz hikayeci Zweig

Hikayeleri ve biyografileri için ülkemiz dahil pekçok yerde okuma grupları oluşturulan ünlü bir yazardan bahsediyoruz, dile kolay. Ve unutulmaz yazar 3 muhteşem hikayesi ile yine büyülüuor bizleri.Görünmez koleksiyon 'da enflasyon ve çetin yaşam koşulları altında ezilmiş kör bir koleksiyoncu ile çoktan tüm antikaları mecburiyetten elden çıkarmış ailesinin dramını anlatıyor bizlere Zweig . Unutulmuş düşler 'de ise, bir kartvizitteki isimden aklına gelen geçmişi, düşler arasından tekrar beliren ve aydınlanan hüzünlü bir kadının aşk hikayesine şahit olacağız. Karda ise yazar, tüm Avrupa'yı esir alan Yahudi soykırımı özelinde , şehirden şehire sıkılıp kalan bir Yahudi topluluğunun kaçarken karlı havada donarak sona eren hikâyelerini anlatmakta.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız