Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Sıkıcı okul kitapları için yapılmış olan ne varsa onun hünerli ellerinde canlanıverir… Bu kitap sizi uyandırarak yeni bir dünyaya götürecektir. Hiçbir şey yapmasa bile en azından sizi çok daha kurnaz bir müşteri yapacaktır… Aslında medya dersleri vermesi gerekirken ekonomi öğreten sıkıcı bir eğitimciden ders alan orta öğretim öğrencileri ve ekonomi üzerine çok şey bilenler -sadece "iç karartıcı" bir bilimin daha az iç karartıcı olması umuduyla nasıl yazılacağını öğrenmek amacıyla bile olsa- bu kitabı almak için sıraya girmeliler."
-Express
"Görünmeyen Ekonomist, harika bir Ekonomiye Giriş kitabıdır. Kulağa sıkıcı geldiğini düşünüyorsanız, okuyunca fikriniz değişecek."
-Financial Times
"Ekonomistler aslında bizlerden farklı düşünüyorlar. Bu kitap neden farklı düşündükleri konusuna harika bir giriş yapıyor."
-Telegraph
"'İç karartıcı' olduğu varsayılan bir bilime yapılan canlı ve esprili girişi okumak üzeresiniz."
-The Times
"Eğer konu hakkında çabucak fikir edinmek istiyorsanız Görünmeyen Ekonomist'den daha iyisini bulamazsınız."
-Wall Street Journal
"Gündelik hayattaki ekonomiyle ilgili eğlenceli bir rehber… Görünmeyen Ekonomist, akademik tekdüzeliği kendinden uzak tutmayı başarıyor."
-The EconomistSayfa Sayısı: 304

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

 

Puanlamalar

%63,6
%18,2
%0
%9,1
%9,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

20.11.2019

Vakit kaybi

Almayin vakit kaybından başka bir şey değil.ha sozume inanmıyorsanız almadan önce bir kitapçıda biraz göz gezdirin kitaba anlayacaksınız zaten.verdigim paraya yazık oldu gercekten

13.04.2019

Ekonomiye merak duranlar için

Ekonomiyi öğretmekten çok yazarın fikirleri üzerine yazılmış , anlamayı kolaylaştıracak bölümlerden oluşan Anlatımı sade, akıcı güzel bir kitaptı. İkincisini de sipariş ettim umarım o da böyle iyidir.

02.03.2019

Sürükleyici bir ekonomi kitabı

Piyasaya bilmeden nasıl etki ettiğimizi günlük dille çok güzel anlatmış yazar.  Keyifle okudum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.