370,6 TL
Standart Teslimat : 20 Mayıs - 23 Mayıs
Bu üründe kargo bedava!

Görsel Sözlükler Grafik Tasarım Seti - 5 Kitap Takım Kutulu Kitap Açıklaması

 


Görsel Sözlükler, temel olarak bir imgeyle kelimenin anlamını görselleştirmektedirler. Görsel sanatlarla ilgili konuların, kavramların, malzemelerin tam olarak anlaşılabilmesi için düzgün, akademik, sistemli metinler kadar görselliğin önemi de inkâr edilemez. Her sözlükte açıklanan 250'nin üzerindeki kelimenin veya kavramın Türkçe ve İngilizce karşılıkları bir arada verilmiştir. Her maddenin altında yer alan göndermeler kelimenin veya kavramın ilişkili olduğu başka sayfalara işaret ederek gerek akademik eğitim sırasında gerek uygulama süreçleri içinde birbirleri olmadan açıklanamayacak "grupları" da belirlemiş olur. Renkli, taşınması rahat, İngilizce-Türkçe kavram karşılıklarıyla bu sözlükler pek çok alanla ilgili temel yol haritalarını çıkarmak için eşsiz bir rehberdir.

Sette Yer Alan Kitaplar: Görsel Grafik Tasarım Sözlüğü, Görsel İllüstrasyon Sözlüğü Görsel Tipografi Sözlüğü, Görsel Görsel Baskı Öncesi Hazırlık ve Üretim Sözlüğü,
Görsel Fotoğrafçılık SözlüğüSayfa Sayısı: 1440


Dili: Türkçe
Yayınevi: Literatür Yayıncılık

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

06.11.2020

İlanda yazıldığı gibi kutu değil. 2 eser sonraki baskılardan oluşmakta.

İlan Başlığında 5 Kitap Takım Kutulu ibarisi bulunmasına rağmen kutusuz geldi.belliki kutunun içinden en çok tercih edilen grafik tasarım

04.11.2020

Başyapıt

Görsel sanatlar öğrencilerinin olmazsa olmaz başucu eser serisidir. Mutlaka yararlanılması gerekir. Şiddetle tavsiye ederim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.