5,35 TL
Standart Teslimat : 23 Mayıs - 26 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Gök Kuşaksız Kitap Açıklaması

 

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

Dokunaklı bir roman, iç acıtıcı. İki erkeğin, taksi şoförü Murat ile kariyerinin sonlarındaki basketbolcu Barış’ın yakınlaşmaları etrafında, yazarın kendini başarıyla geri çektiği, duyguların hikâyenin içinden bir kreşendo gibi yükseldiği bir roman... İsyanımızı fısıldayan çığlıkların, hayatımızı besleyen arzuların romanı...

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

15.05.2021

Çok Katmanlı Bir Queer Ramon:Gök Kuşaksız

Çok Katmanlı Bir Queer Roman – Gök Kuşaksız             Bazı romanlar vardır, bitmesini hiç istemediğiniz. Hani bitirirseniz o müthiş kurgu dünyasının dışında kalacağınızı düşünüp telaşa kapıldığınız romanlar...          Hani yarım saatte okuyacağınız son yirmi sayfayı zamana yaya yaya okuduğunuz romanlar... Hele son beş sayfayı artık cümle cümle değil de kelime kelime okuduğunuz romanlar... Necla Akdeniz’in “Gök Kuşaksız"ı işte böyle bir roman. ...

13.05.2021

Yüce gönüllü bir fırtına gibiydi, aldı savurdu beni.

"8.sayfada gözyaşı hayra alamet değil, ağlatır bu kitap beni." diye düşündüm. Güzel bir şiir gibiydi, saygı duydum kalemin ve duyguların gücüne.

14.02.2021

Gökkuşağının renkleri kadar farklı!

Parça parça yaşanan küçük hayatların yaşamımıza ne denli büyük etkisi olduğunu gösteren müthiş bir roman. Herkese tavsiye ediyorum, elinizden bırakamayacaksınız!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.