Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


37 farklı dilde 40 milyondan fazla satan "Alacakaranlık" Serisinin yazarı Stephenie Meyer'den aşk ve heyecan dolu bir roman daha…

"Stephenie Meyer, görkemli zihnini ve ruhunu kullanarak karanlık hikâyelerini inanılmaz bir aydınlıkla okuyucularına sunuyor. Kahramanları ne kadar büyük acılar çekse de, Meyer hikâyelerini ışık ve umutla doldurmayı çok iyi beceriyor."
-Orson Scott Card, Ender Serisinin Yazarı-

"Harika, yaratıcı, özenli ve güçlü bir roman. Göçebe'yi okuyacakları uyarıyorum: Bu kitap sizi ele geçirecek, saatlerce elinizden bırakamayacaksınız. Son kelimesine gelene kadar aklınızdan çıkmayacak. Stephenie Meyer, kahramanlarını ve hikâyesini, Stephen King ve Isaac Asimov karışımı bir usta gibi ahrmanlamış."
-Ridley Pearson, Beşikteki Flüt'ün Yazarı-

"Büyüleyici, tutkulu ve eşsiz bir psikolojik gerilim. Stephenie Meyer, Göçebe'yle 'çift karakterli olmak' tanımına yeni ve şaşırtıcı bir anlam yüklüyor."
-Katherine Neville, Sekiz'in Yazarı-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 680

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

 

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Vampir kitaplarını neden okuyoruz?
Adnan Özer

Homo Sapiens lanetli bir tür, ruhsal dünyası oluşurken ne gibi kırılmalar yaşadı ki “iyi” olanı değil, “kötü” olanı çekici buluyor? Bunun yanıtını onun özgürleşme düşüncesindeki sakatlıklarda aramak gerek. İyi de kötü de insan hayatına müdahele eder, böylece bir bağımlılık ilişkisi oluşur. Şimdi soru şu; hangisi insanın içindeki gizil eğilimleri okşar? .

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Puanlamalar

%84,4
%13,3
%2,2
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

20.10.2011

Orjinal fikir, vasat eser

Stephenie Meyer, orjinal fikirlere sahip vasat bir yazar. Bu kitap bunun en iyi kanıtı. Fikir orjinal. Hatta şaşırtıcı, nasıl işlenmiş acaba diye merakla başlıyorsunuz. Bu muymuş! Diye bitiriyorsunuz. Bu fikri daha yetenekli bir bilimkurgu yazarı işleseymiş keşke.

11.01.2011

Yazarın gücü

Alacakaranlık serisini bir çırpıda okuduktan sonra Göçebe'de Stephenie Meyer'in hayal dünyasına bir kez daha hayran kaldım. Vampirler, Asi Melekler ya da Özgür Ruhlar değil, yazarın anlatım gücü ve yaratıcılığının önemli olduğunu bu kitap kanıtlıyor. Sonunda ağlayıp bitmesini istemediğim mükemmel bir kitaptı.

08.09.2010

Çok uzamış

Bu kitapla ilgili çok iyi yorumlar var ama ben kendimi kaptıramadım. Bir de Alacakaranlık'taki gibi bir kız ve onu seven 2 erkek motifi var. Sayfaları sürekli şimdi ilginç birşey olacak galiba diye çevirdim. Gereksiz çok detay olduğu için kitap uzamış.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.