Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Çocuk yaştan itibaren gizli telkinlerle karşı karşıya kalıyor ve bilinçaltımızı kirletiyoruz. Gizli Telkinle Kur'an Terapisi adındaki bu eser , bilinçaltı klasörleri kısa devre yapmış ve varlığın birliğiyle diyalog kurmakta ciddi sorunlar yaşayan, iç dünyalarında çatışmalara maruz kalan, çözümler aramasına rağmen kalbi yine de tatmin olmayan insanlar için hazırlanmıştır.

Amacımız; kirletilmiş ve iç dünyası allak bullak olmuş insanımızın bilinçaltını Kur'an, Cevşen ve Celcelutiye üçlüsüyle yeniden inşa etmektir. "Bilinçaltını Yeniden İnşa" serisinin ilk kitabı olan Gizli Telkinle Kur'an Terapisi sürekli bizimle olan ama, bir türlü göremediğimiz bir dünyanın kapılarını açıyor. Değerli yazar Kubilay Aktaş, manevî ilimlerdeki yirmi yıllık deneyimini bu kitapta istifadenize sunuyor.

İşte kitaptan bir kaç başlık:
 • Bilinçaltı nedir, bilinci nasıl etkiler?

 • Gizli telkin (subliminal) teknikleri nelerdir, nasıl karşımıza çıkar?

 • Kur'an, Cevşen ve Celcelutiye'nin bilinçaltını inşa etmekteki fonksiyonları nelerdir?

 • Gizli telkinle beyin ve kalbin onarımı mümkün mü?

 • Sembol ve kelimeler bilinçaltına nasıl etki eder?

 • (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı: 156

  Baskı Yılı: 2015


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Selis Kitaplar

   

  Puanlamalar

  %0
  %0
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  x

  İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız