73,5 TL
Standart Teslimat : 19 Ağustos - 22 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Gizli Sırlar Öğretisi Kitap Açıklaması

 Bir zamanlar Orta Asyaʼnın en büyük gizemlerinden biri olan ve Türk Mitolojisi’nin temelini oluşturan AGARTA ve ERGENEKON Efsaneleriʼnin ezoterik bilgiler ışığında ele alındığı bu kitapta, ilgiyle okuyacağınız konulara yer verilmiştir.


 


Bir zamanlar Orta Asyaʼnın en büyük gizemlerinden biri olan ve Türk Mitolojisi’nin temelini oluşturan AGARTA ve ERGENEKON Efsaneleriʼnin ezoterik bilgiler ışığında ele alındığı bu kitapta, ilgiyle okuyacağınız konulara yer verilmiştir:


 


Agarta ve Şambala Gizli Yeraltı Uygarlıkları


Tarikatların İlk Ortaya Çıkışı


Bâtıni ve Tasavvufi Sufi Çalışmaları


İslam Ezoterizmi


Günümüzdeki Tarikatların Dejenerasyonu


Doğu Gizemleri


Tevratʼta Gizlenen Gerçekler


Adem ve Havvaʼnın Kozmik Kökeni


Lanetli Kitaplar


Türklerʼin Atası Gök Kurt


Ergenekonʼdan Çıkış


İnsanlığın Gizli Kökeni


2000 Yıldır Saklanan Sırlar


Yılanoğulları, Tanroğulları


Gizli Öğreticilik ve Mabetlerde Açıklanan Kutsal Bilgiler


Hitler’in Karargahı’ndaki 12 Tibetli Rahibin Sırrı


Dinler, Mitosler ve Ardındaki Gerçekler


 


Bu kitabın hazırlanmasında şu anda Anıtkabir Kitaplığı’nda saklanan Atatürk’ün Dinler Tarihi’ne ışık tutan araştırması öncülük etmiştir.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 1998


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 169

Baskı Yılı: 2000


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sınır Ötesi Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

30.11.2021

güzel kitap

Çok güzel kitap, enteresan bilgiler, kolay anlatım. Ergun Candanın kitapları konuyu merak eden insanlara tavsiye ediyorum.

22.01.2021

Sorgulayıcı ve Aydınlatıcı

Ergun Candan'ın başka kitaplarını da okudum. Genel olarak, ezoterizm ve spiritüel konularla ilgilenenlere tavsiye ederim. Bu kitabında anlatılan konular, yer yer ezber bozduracak cinste. Evrenin işleyişi hakkında bilgiler verirken, bize öğretilen/dayatılan şeylerin sorgulanmaya ihtiyacı olduğunu anlatıyor. Bu konularda hep daha fazla okuma ve sorgulama ihtiyacı duyuyorsanız, doğru yoldasınız.

12.09.2020

sürükleyici ve aydinlatici

kitabi aldım ve yaklaşık  2 gün içerisinde bitirdim, gerçektende 2000 li yıllarin basında almış olmayı dilerdim... kafamdaki birçok soru işaretini aydınlattı, öğretici her sayfasında ayrı aydınlanıyorsunuz, ayrıca dili çok akıcı karşılıklı konuşuyormuşsunuz kadar rahat ve hafif gidiyorsunuz okurken... tavsiye ederimm. okumak için hala geç kalmadiniz.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.