İlk Baskı Yılı : 2005

Sayfa Sayısı : 488

Dil : Türkçe

Dünya, olayların arkasında olmayanların hayal ettiğinden çok daha farklı kişiler tarafından yönetilmektedir. -Benjamin Disraeli-New York Times'ın çok satan yazarlarından Jim Marrs, bu başar ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Dünya, olayların arkasında olmayanların hayal ettiğinden çok daha farklı kişiler tarafından yönetilmektedir.
-Benjamin Disraeli-

New York Times'ın çok satan yazarlarından Jim Marrs, bu başarılı kitabında dünyanın en iyi korunan sırlarını inceliyor, gizli kabaları ve tüm zamanlar boyunca sürdürdükleri gücü açıklıyor. Gerçeği ısrarla araştıran Marrs, bu grupların savaşları başlatabildiklerini ve durdurabildiklerini, borsaları ve faiz oranlarını altüst edebildiklerini, sınıf ayrımlarını kasıtlı olarak sürdürebildiklerini ve hatta akşam ana haber bültenlerini sansürleyebildiklerini, üstelik bütün bunları iyi amaçlar güttükleri sanılan CFR, Üçlü Komisyon, Bilderbergerler, CIA, Vatican ve hatta Birleşmiş Milletler aracılığıyla yaptıklarını açıkça gözler önüne seriyor.

Kendi kusursuz araştırmaları ve tarihsel kanıtlarla, Marrs günümüz komplolarını insanoğlunun tarih öncesi kökenlerine bağlayan gizemleri de ortaya koyuyor. Çoğu uzun zamandır halklardan gizlenen tarihsel bilgilerin sıra dışı bir senteziyle, bu kitap hayatlarımızı yöneten insanları ve organizasyonları gün ışığına çıkarıyor.

Rahatsız edici, kışkırtıcı ve son derece şaşırtıcı bir kitap olan Gizli Dünya İmparatorluğu, kim olduğumuz, nereden geldiğimiz ve nereye gittiğimiz konusunda inanılmaz bir dünya görüşü sunuyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 488

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Truva Yayınları

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

18.06.2015

olaylara bir ışık

Bugün dünyada dönmekte olan bütün dolapları anlayabileceksiniz..Sabırla okuyun..Yeni baskısı çıkıyormuş..Öyle duydum..

15.10.2014

güzel bir çalışma

gerçekten güzel bir çalışma..başlarda biraz sıkıldım itiraf edeyim..sabırla devam ettim.ve konuların nasıl bütünleştiğini ve incelemenin güzelliği yarısından sonra fark ettim..ve hayran kaldım..tavsiye ediyorum..olayların iç yüzünü ve işleyişini daha iyi anlayacaksınız..

10.10.2007

Mutlaka okunmalı

Gizli örgütler hakkında şimdiye kadar okuduğum en kapsamlı ve sistematiği en iyi kitap. Bu kitabı okuduktan sonra okuduğunuz diğer kitapları hem daha iyi anlayacak, hem de ülkemizde ve dünyada olup biten fakat anlamakta zorluk çektiğiniz olayları anlayabilecek ve yorumlayabileceksiniz. Kesinlikle herkesin bu kitabı okuması gerektiğini düşünüyorum. Şiddetle tavsiye ederim.