Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

         Girişimci yaptığı işin rüyasını gören, yapacağı yenilikle bu rüyayı hayata aktaran kişidir.

         Girişimci, insanların gelecekte neye ihtiyaç duyucağını önceden sezen, bu ihtiyacı karşılayamaya yönelen kişidir.

         Girişimci, tek iş yapan, ek iş yapmayan, ikinci zevk ve hazlardan vazgeçebilen insandır.

         Girişimci, bulunduğu şartlarda işini en iyi yapan, kendinden daha iyi yapan birisi varsa o işi ona terkeden ve sürekli yenilik peşinde koşan bir kişidir.

         Girişimci, yaptığı işi zevk alarak yapan, hayattan zevk alan kişidir.

         Girişimci, başkalarının bakıpta göremediği fırsat ve imkanları önceden tespit eden, bunu gerçekleştirmek için riske giren, insanlığa faydalı olan kişidir.

         Girişimci, “un, yağ, şeker ve ateş ile tavanın bir yerde bulunması ne güzel demeyip bunların kullanarak en iyi helvayı yapan kişidir.”

         Bulunduğun yerde herşey aynı duruyorsa sende bir uyuzluk var demektir. Girişimci, onun için harekete geçmek, adım atmak, yenilik yaparak insanların hayatını değiştirmesi gereken kişidir.

         Babam böyle yapıyor, ustam böyle yapıyor, bende böyle yaparım demek dönemi çoktan bitti. Sen fark yaratarak insanlar için değer üretmelisin. 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız