Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Giderken Bana Bir Şeyler Söyle

Giderken Bana Bir Şeyler Söyle

Giderken Bana Bir Şeyler Söyle

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Kapı Yayınları , Roman Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

"Ayrılırken söylenen sözler, beraberken yaşananların bir özetidir."

Yaşam denen sırrın içinde bir sırdı o Üstüne söylenen bütün sözler yarım Adı ise baki kaldı: O sırrın adı ayrılıktı. Kaybetme korkusuna, ayrılık kaygısına dair yarım kalmış sözler bu romanın sayfalarında tamamlanıyor.

Mustafa Ulusoy, İnsanın Temel Acıları Üçlemesi adlı roman serisinin İlki Aynalar Koridorunda Aşk'tan sonra Giderken Bana Bir Şeyler Söyle ile acıların sırrım bir bir çözmeye devam ediyor. Ayrılığın binbir rengini anlatırken, dönüp aşka bir kez daha bakmayı da ihmal etmiyor. Roman, olağanüstü kurgusu, sürükleyici diliyle, sıra dışı bir kahramanın, bir Meleğin gözünden bize bizi anlatıyor, insan olarak var olmanın ızdırabının şifasına giden yolları önümüze seriyor. Yaşam denen sırrın içindeki sırrı katman katman açıyor, dertlerimizin kaynağını gösterip kalbimizi teskin ediyor.

Bu romanı bitirince ayrılık, kaybetme ve ölüme dair korkularınızın, kaygılarınızın hafiflediğini; ölümün soğuk yüzünün güleç bir surete dönüştüğünü görecek ve hayrete düşeceksiniz: Ölümü hiç böyle düşünmemiştim. Hayatı, aşkı, Ölümü ve ölüm sonrasını merak edenlere...
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 280

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kapı Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 280

Dil : Türkçe

ISBN: 9786055107307


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!