Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Giddar Kitap Açıklaması


Ruhlar, Azad’ın karanlığına hapsedilmiş. Zamelgothlar Kutsal Yazıları geri almak için kuzeye gidiyorlar. Büyücü Kralın değiştirdikleri Dhrazma’nın uykusundan uyanmasını bekliyorlar. Güneyli bir savaşçı, sırlarıyla taş ocaklarına gönderilmiş. Arkonyalılar, sırrını kendilerinin bile bilmediği bir sessizlik yemini etmişler. Meglionlar gerçekleri öğrenmek için bedel ödüyorlar. Suskunlar sonsuza kadar Tanrılarla anlaşmışlar. Korsan iki kardeş Tanrıların olmadığı bir ada hayali kuruyor. İlde Pechnax, Giddar’daki gizlere ulaşmaya çalışıyor. Karanlık İmparatoriçe, Giddar’ı sarsıyor. Bir Sheilan kadını tüm inançlarını hiçe sayarak yaşadığı toprakları terk ediyor. Dvorlak rahibeleri, ormanlarında Tanrıçaları için durmadan çalışıyorlar.

Üç bin yıllık bir efsane, Giddar’da yeniden yeşermeye başlıyor, gerçeklik kuruluyor…

Ve Siox Dia Mont tüm bunlardan habersiz, Özgürlük Duvarı’nın üstünde güneye bakıyor.Sayfa Sayısı: 565

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kalkedon

 

Puanlamalar
%93,1
%0
%0
%3,4
%3,4
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

19.03.2012

Giddar fenomeni

Mükemmel bir kurgu ve bir Türk yazardan gelince inanması güç oluyor. Tüm fantastik kurgu sevenlere bende şiddetle öneriyorum. Fantastik Türk yazının yüz aklarından birisi... Tebrik ediyorum.

07.12.2011

DEVAMINI BEKLİYORUZ.

MÜKEMMEL BİR ESER. TEBRİK EDERİM. ŞİDDETLE ÖNERİRİM.

12.03.2011

Bence bir dizi olmalı..

Çok fazla fantastik kitap okuduğumu söyleyemem ama kitap okuyanı kendine bağlamakta geç kalmıyor...
Bence kitap bir seri haline dönüştürülmeli. İnanıyorum ki, bütün serileri soluksuz okunacak cinste olacaktır. (Şahsen ben bu şekilde okuyabilirim)

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.