Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gezginler İçin Unutulmaz Yolculuklar

Gezginler İçin Unutulmaz Yolculuklar

Gezginler İçin Unutulmaz Yolculuklar

Yazar:
Yayınevi :

Boyut Yayın Grubu

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

'Gezginler İçin Unutulmaz Yolculuklar'

İyi Yolculuklar

Dünyanın farklı coğrafyalarından birbirinden keyifli seçenekleri aktaran 'Gezginler İçin Unutulmaz Yolculuklar', okuyucularını şaşırtıcı ve olağanüstü yolculuklara davet ediyor. Uluslararası gezi yazarı ve fotoğrafçı Steve Watkins ve Clare Jones tarafından hazırlanan müthiş manzaraların görselleriyle dolu bu kitapta, gerçek bir yolculuğa çıkmanın keyfi detayları ile birlikte aktarılıyor. Watkins ve Jones'un yaptıkları yolculuklar arasında en sevdikleri otuz lokasyona yer verilen 'Gezginler İçin Unutulmaz Yolculuklar' hayatları boyunca unutmayacakları yolculuklar yapmak isteyenler için dopdolu bir kaynak niteliğiSayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Boyut Yayın Grubu

İlk Baskı Yılı : 2009

Sayfa Sayısı : 256

Dil : Türkçe

ISBN: 9789752306127

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Yol hiç bitmez, uzar gider...
Oylum Yılmaz

Bu hafta sizlere şahane bir kitaptan değil, şahane bir “dizi” kitaptan söz edeceğim. Geçtiğimiz ay sessiz sedasız yayımlanmış, yaz tatili gezi kitapları arasında kalıp gözden kaçırılmaması gereken  “beş” kitaplık bir diziden: “Gezginler İçin Unutulmaz Yolculuklar”,  “Gezginler İçin Unutulmaz Şeyler”,  “Gezginler İçin Unutulmaz Yerler”,  “Gezginler İçin Unutulmaz Yürüyüşler” ve “Gezginler İçin Unutulmaz Adalar”.

BBC’nin hazırladığı bu beş kitaplık diziyi Boyut Yayın Grubu,  Ayça Sabuncuoğlu, Seçkin Selvi, Celal Üster çevirileriyle ve yine Celal Üster’in dizi editörlüğü ile Türkçeye kazandırmış. Yani yabana atılmayacak bir birleşimin eseri söz konusu kitaplar. İçlerinde yer alan büyüleyici fotoğraflara iyi baskı kalitesi de eklenince, hepsi ayrı ayrı “unutulmaz” oluyorlar..

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!