Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gezginler İçin Unutulmaz Şeyler

Gezginler İçin Unutulmaz Şeyler

Gezginler İçin Unutulmaz Şeyler

Yazar:
Yayınevi :

Boyut Yayın Grubu

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Keyifli Serüvenler

Steve Watkins ve Clare Jones tarafından kaleme alınarak özel çekilmiş fotoğraflarla hazırlanan 'Gezginler İçin Unutulmaz Şeyler', sıra dışı coğrafyalar üzerindeki yaşamları keşfetmenize yardımcı olacak heyecanlı bir serüven niteliğinde. Kısa bir geziye bile sığdırabileceğiniz masalsı etkinliklere yer verilen kitapta, unutulmaz kılınmış kentleri, dağları, denizleri, ırmakları keşfetmeniz için düşünülmüş güzergahlar yer alıyor. İsveç'te köpekli kızak gezisi, Ambiya'da rafting, Moğolistan'daki savaşçıların hayatı, Nepal Himalayalar, İzlanda'nın termal kaplıcaları kitapta yer alan başlıklardan yalnızca birkaçı. Keyifli ve coşkulu deneyimlere tanık olmak ve kendilerine yeni güzergahlar belirlemek isteyenlere duyurulur…Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Boyut Yayın Grubu

İlk Baskı Yılı : 2009

Sayfa Sayısı : 256

Dil : Türkçe

ISBN: 9789752306103

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Şahane Bir Kitap
Oylum Yılmaz

Bu hafta sizlere şahane bir kitaptan değil, şahane bir “dizi” kitaptan söz edeceğim. Geçtiğimiz ay sessiz sedasız yayımlanmış, yaz tatili gezi kitapları arasında kalıp gözden kaçırılmaması gereken  “beş” kitaplık bir diziden: “Gezginler İçin Unutulmaz Yolculuklar”,  “Gezginler İçin Unutulmaz Şeyler”,  “Gezginler İçin Unutulmaz Yerler”,  “Gezginler İçin Unutulmaz Yürüyüşler” ve “Gezginler İçin Unutulmaz Adalar”.

BBC’nin hazırladığı bu beş kitaplık diziyi Boyut Yayın Grubu,  Ayça Sabuncuoğlu, Seçkin Selvi, Celal Üster çevirileriyle ve yine Celal Üster’in dizi editörlüğü ile Türkçeye kazandırmış. Yani yabana atılmayacak bir birleşimin eseri söz konusu kitaplar. İçlerinde yer alan büyüleyici fotoğraflara iyi baskı kalitesi de eklenince, hepsi ayrı ayrı “unutulmaz” oluyorlar. .

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!