Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gezginler İçin Unutulmaz Adalar

Gezginler İçin Unutulmaz Adalar

Gezginler İçin Unutulmaz Adalar

Yazar:
Yayınevi :

Boyut Yayın Grubu

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

'Gezginler İçin Unutulmaz Adalar'

Adaların Büyüsü

Yeni bir plazma televizyon almak yerine uçak bileti almayı, işe gitmek yerine havaaalanına gitmeyi seçenler için hazırlanan heyecanlı dizinin dördüncü kitabı 'Gezginler İçin Unutulmaz Adalar' dünyanın bir ucundan bir diğer ucuna, adaların saklı güzelliklerini gün ışığına çıkarıyor. 11 ay gibi kısa bir sürede kırk farklı adaya Steve Davey ve Marc Schlossman tarafından yapılan gezilerin fotoğraflarla birlikte sunulmuş keyifli öykülerini bulacağınız bu çalışmada, kulağınıza en tanıdık gelen lokasyonların bile daha önce gösterilmeyen yerleri ele alınmış. Yalın güzellikleri ve huzur dolu atmosferiyle Kenya'dan Botsvana'ya, Tokyo'dan Portekiz'e ve Bahamalar'a kadar uzanan geniş bir coğrafyada yer alan birbirinden güzel adaları tanımak isteyenler 'Gezginler İçin Unutulmaz Adalar'ı kaçırmamalıSayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Boyut Yayın Grubu

İlk Baskı Yılı : 2009

Sayfa Sayısı : 256

Dil : Türkçe

ISBN: 9789752306080

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Yol hiç bitmez, uzar gider...
Oylum Yılmaz

Bu hafta sizlere şahane bir kitaptan değil, şahane bir “dizi” kitaptan söz edeceğim. Geçtiğimiz ay sessiz sedasız yayımlanmış, yaz tatili gezi kitapları arasında kalıp gözden kaçırılmaması gereken  “beş” kitaplık bir diziden: “Gezginler İçin Unutulmaz Yolculuklar”,  “Gezginler İçin Unutulmaz Şeyler”,  “Gezginler İçin Unutulmaz Yerler”,  “Gezginler İçin Unutulmaz Yürüyüşler” ve “Gezginler İçin Unutulmaz Adalar”.

BBC’nin hazırladığı bu beş kitaplık diziyi Boyut Yayın Grubu,  Ayça Sabuncuoğlu, Seçkin Selvi, Celal Üster çevirileriyle ve yine Celal Üster’in dizi editörlüğü ile Türkçeye kazandırmış. Yani yabana atılmayacak bir birleşimin eseri söz konusu kitaplar. İçlerinde yer alan büyüleyici fotoğraflara iyi baskı kalitesi de eklenince, hepsi ayrı ayrı “unutulmaz” oluyorlar. .

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!