Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Gesar: Yokbol Başlıyor Kitap Açıklaması

 

Küçük mavi Etugen gezegeninin gri çayırlarında patlayan savaşın tüm galaksiyi tutuşturmasının üstünden on yedi sene geçti. Düşman kardeşler Bay Ülgen ve Erlik Han'ın kan davası, galaksinin en karanlık uçlarına kadar sızarak kozmik apokalips YOKBOL'u başlattı.

Tüm evren ak ve kara orduların saldığı dehşetin altında inliyor. Gezegenler yeraltından fırlamış yaratıklarca kemirilirken adı sanı bilinmeyen yıldızlar kitlesel kırım ve isyanlarla kuşatılmış durumda. Tanrıların şafağı yükselirken Zümrüt Orda Kağanı Gesar, göçebe uzay filosunun başında yeni bir yol açmaya çalışıyor. Kimilerine göre tüm savaşları bitirecek nihai savaş, bir kısmına göre ise tanrıların düzeninin sonunu getiren kurtuluş kıvılcımı. OD Tengri'nin aydınlık yolu...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

07.01.2021

Fantastik

Gesar, çizgi roman medyumunda karşılaştığım en hoşuma giden fantastik hikayelerden birisi oldu. Popüler yabancı eserlerden alıştığımız epik çizgi roman havasını samimi ve otantik şekilde aktarabiliyor. Çizer Bartu Bölükbaşı dikkate şayan bir yerli kalememiz olma yolunda olan, geleceği parlak bir genç sanatçımız.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.