Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


o Neden bazıları başarılı olur, bazıları olamaz? o Başarıya ulaşmak için disiplinli olun. o Çocuklarınızı başarısızlığa sürüklemeyin.
o İstediğiniz işi yapın. o Başarıya ulaşmak için başkalarının size yardım etmesine izin verin. o Kişisel çekiciliğinizi kullanın.o Korkula-rınızı yenin ve hedefinize ulaşın.o Mesleğinizde yükselin.o Kendi hayatınızı yaşayın!
Bu harika kitapta Napoleon Hill, sizlere başarının elli iki altın anahtarını sunuyor. Dünyanın en çok satan yazarlarından biri olan Hill, milyonlarca kişinin başarıya ulaşmasını sağlayan bir kaynaktır. Yazar bu kitabında olağanüstü pratik mesajlarla ve yaşanmış olaylar-dan örnekler vererek; onların servete ve şöhrete nasıl ulaştıklarını, mutluluğu nasıl yakaladıklarını anlatıyor. Yazar aynı zamanda içi-nizdeki gücü nasıl ortaya çıkarabileceğinizi de gösteriyor. Napoleon Hill'in bu kitapta önerdiği haftalık uygulamayı yaparak, siz de uf-kunuzu genişletebilir, kendinizi yenileyebilir ve hayatta ulaşmak istediğiniz hedefleri yakalayabilirsiniz.
YAZAR HAKKINDA
Napoleon Hill, on üç yaşında küçük bir kasaba gazetesinde yazmaya başladı. Hukuk okuyabilmek için muhabirlik yapmaya devam etti fakat sonra ekonomik gerekçelerle eğitiminden vazgeçti. Sanayici ve zamanın en zengin insanlarından biri olan ve Çekim Yasası'nı kullanmasıyla tanınan Andrew Carnegie ile yaptığı mülakat Hill'in kariyerinde dönüm noktası oldu. Carnegie'nin yardımıyla, dönemin en başarılı 500 insanı ile yaptığı araştırma sonucunda Carnegie'nin başarı sırrının basit bir formülle aç?klanabileceğini ve sıradan in-sanlar tarafından da uygulanabileceğini keşfetti. Hill, liderlik, motivasyon ve kişisel başarı alanlarındaki öğretisinin geniş kitlelere ya-yılmasını sağlamak için Napoleon Hill Vakfı'n? kurmuştur.Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.