0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
8,4 TL
12,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 08 - 10 Nisan
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Günümüz gençlerinin yaşamış olduğu en büyük sorunlardan biriside arkadaş şeçimi ve arkadaşlık ilişkileridir. Bir çok gencimiz yanlış arkadaşlıklar yüzünden büyük bunalımlar yaşamaktadır. Ailesiyle çatışma içerisine giren, küçük yaşta evden kaçan, zararlı madde bağımlısı olan bir çok genç yapılan araştırmalarda yanlış arkadaşlar yüzünden bu duruma düştüklerini söylemektedir. Bunun yanı sıra gençlerin eğitim hayatındaki başarıları, ahlaki gelişimlerinin sağlıklı olması tamamen yaptıkları arkadaşlıklarla doğru orantılıdır. Hayatımızda teknolojinin çok fazla yer aldığı bu çağda internet farklı bir dünya haline gelmiştir. İnternet aleminde yapılan sanal arkadaşlıklar ise gençlerimiz açısından tehlikeli riskler taşımaktadır. Gençlerimizin arkadaşlık konusunda bilinçlendirilmesi hem ülkemiz hem de İslam ümmeti açısından önemsenmesi gereken bir husustur.
Bu kitapta arkadaşlığın ne anlama geldiği, kötü arkadaştan niçin sakınmalıyız, arkadaş seçiminde dikkat edilmesi gereken özellikler, karşı cinsle arkadaşlık, şeytanla arkadaşlık, sanal arkadaşlık, arkadaşlık ve zararlı madde bağımlılığı gibi konular gençlerin anlayabileceği bir dille, ayet ve hadisler ekseninde, yapılan sosyal araştırmaların sonuçlarıyla birlikte anlatılmaktadır.


(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız