Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


"Gen Bencildir" ilk yayımlandığı 1976 yılında biyologlar ve halk arasında büyük bir heyecan dalgasına yol açmıştı. Genin gözünden hayata bakışı parlak bir şekilde ve sade bir yazımla sunuşu, doğal seçilimin doğasıyla ilgili düşünce dizileri ile birleşerek evrimi anlayışımızla ilgili geniş kapsamlı imalarda bulunmuştu. Zaman, kitaptaki fikirlerin önemini onayladı. Kuvvetli entelektüelliğe sahip olmasına rağmen teknik bir dille yazılmamış olan "Gen Bencildir" birçoklarınca bilim yazıtının başyapıtı olarak görülür ve kitaptaki öngörüler günümüzde bile ilk yayımlandığı gündeki kadar güncelliğini korur.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 352

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kuzey Yayınları

 

Puanlamalar

%76,7
%13,3
%10
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

29.03.2020

Beliz

Bakış açısına göre değişebilecek bir kitap. Çok fazla araştırma yaptıysanız ya da mesleğiniz biyolojiyle ilgiliyse daha etkileyici olabilir öbür türlü bilimkurgu tadında olacaktır.

18.03.2020

Gen!

Uzun zamandır merak ettiğim bir kitaptı. Genetik bir rahatsızlığa sahip olup da bu kadar geç kalışım üzüyor açıkçası. Yazarın diğer kitaplarını da göz önüne aldığınızda beklentiyi karşılayacağından şüpheniz olmasın.

18.04.2019

Gen!

Eğer biyoloji ile ilgili bildikleriniz ilkokul seviyesinde ise size fayda sağlayabilir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.