Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Geçmişten Günümüze Dünya Kitap Açıklaması


Bu eser, belli bir tarih dönemindeki siyasi gelişmeleri değil, sanatsal, felsefi, bilimsel, sosyal, dini gelişmeleri de bünyesinde barındırıyor. Harita ve resimlerin yanında medeniyetler, devletler, olaylar, insanlar gibi pek çok konuda verilen kısa bilgiler birbirini tamamlıyor.

İnsanlık tarihinin öyküsel bir özetini sunan "Dünya Tarihi", yerleşik uygar toplumların oluşumundan dünya savaşlarına, Avrupa monarşilerinin ortadan kalkışından, İslam'ın yükselişine kadar dünyayı şekillendiren olayları çarpıcı bir şekilde anlatıyor. Türkiye tarihinin önemli mihenk taşlarına da yer veren eserde, binlerce yıllık tarih bir nefeste okumakla kalınmıyor, tarihsel olayların birbirine bağlılığı ve nedenleri de kolayca anlaşılıyor.
(Arka Kapak)Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Venedik Yayınları

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

26.08.2013

Becerikli yazar

Kitabın daha 100 sayfasına gelmedim ama o kadar çok devrik cümle, noktalama ve dilbilgisi hataları, dolambaçlı cümleleri ile tam bir felaket. Bozuk ifadelerden canı sıkılmayacaklar göz gezdirebilir. Tabi okuduğundan birşey anlayabilirse. Yazar alalacele yazdığı kitabı hiç redakte ettirmeden yayınlatmış. Yazık olmuş

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.