4/5 - 27 Kişi Yorum Yap
14,1 TL
20,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 27 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 29 Ekim
Standart Teslimat : 31 Ekim - 06 Kasım
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Hasan Ali Toptaş’tan yeni öyküler. Her biri “HAT edebiyatı”nı kazan, kazdığı yere yeni sorular bırakan, bıraktığı soruları derinleştiren, derinleştirdikçe daha da karışan, karıştığı ölçüde de billurlaşan öyküler. Kısık sesli, meraklı, ruhu kolaçan eden, arayan metinler...

Gecenin Gecesi öykünün geldiği yeri yeniden konuşan bir kitap. “Onun atı daha gurbete çıkmadan ürkütülmüştür,” denilmişti Toptaş için. Bu kitapta da gurbete çıkanlar var. Gurbeti külfet, külfeti azap belleyenler var. Ve herkes eve dönüyor sonunda.

Eve: Edebiyata.

“Şimdi sen, öyleyse bütün bunları neden yazdın, diyeceksin belki. Doğrusu, neden yazdığımı ben de bilmiyorum. Demek, yorganı omuzlarıma doğru çekip, bu yatak beni öldürecek dedikten sonra yazının içinde uyuyakalmışım.”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%66,7
%14,8
%14,8
%3,7
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

08.04.2020

Hasan Ali Toptaş

Hasan Ali Toptaş okurken bir ürperti hissediyorum. Karakterler sanki hep yanımda gibi. Muhteşem bir üslup.

05.12.2019

:)

Kitabın basımı bile çok güzel. Yazarın kitaplarını zaten severek okuyorum.

10.11.2019

YÜK...

Bazı yükleri taşımak zordur. Sırtına vurulduğunda mı ağır gelir ömrüne konulduğunda mı? Bazen bedeldir ömrüne konulan. Ne indirebilirsin ne de bin yıl taşısan ödeyebilirsin. Bazen görünür değildir yükün ağır olduğunun farkında olmazlar; sırtında değil, içinde taşırsın, bağırarak köy yollarını arşınlarsın da yine atamazsın.Hasan Ali Toptaş, yine insan hallerini anlatıyor. Göğsü sıkışmadan, anlatılanın dünyasına dalmadan okuyamaz insan. Yine o kadar ince, o kadar derin...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.